Резултати од барањето

 1. toplinka

  Фан Клуб: Пелистер

  Neznam za kakvi komplimenti zborash. Realno i nemozime podobro da dobieme od situacijata. Sho bi bil podobar izbor po tvoe ? Ne mi izgleda na prevarant od tipo na Pandelevci onaj skopjanecot , sho ne pominalo niz Pelister taka da ovaj i ne e taka losh. So novata tribina , renoviranje na...
 2. toplinka

  Фан Клуб: Пелистер

  Protiv kandidat najverojatno e Pece nemam nisto protiv deckoto no mislam za nego ova e pregolem zalak , taka da sn e pred se biznismem a poslem se ostanato , spored mene daj boze da ispadni se kako sho treba pa neka go upravuvaat Pelister kako seriozna firma imame potencijal rezultati ke dojdat...
 3. toplinka

  Фан клуб: Пелистер!

  Не сум во тек кој раководи клубо и со колкав буџет располага ? Ако знај некој нека пиши.
 4. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  Da ne se lazime,malku da sme realni ime kako Dejvis ne ti idi vo Bitola. Mora promena igrame rakomet ala Lino… katastrofa.
 5. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  So Babic tolku. Nemame tolku slab sostav kolku sto cela ekipa e postavena staticno , nikakvo dvizenje , svedeno e se na individualni potezi , bez razlika dali igrame so Vardar , Meshkov ili Prolet edno te isto e igrata machno e za gledanje. Neznam sho misli upravata odnapred se znaj deka...
 6. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  Madzovski ne e za vo ovaj sostav na Pelister , karierata vo minus mu odi. Mora da se donesi kvalitetno levo krilo. Isto kako i proslata sezona premnogu promaseni ziceri , i nesmasni 2 min vo odbrana, koi direktno se odrazuvaat na rezultatot.
 7. toplinka

  Навивачки групи во Македонија!

  ok e brat , vo red si e smeni tema.
 8. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  Честито да му е титулата на Виртуелните како Халиевата комета се еднаш на 10 години се појавуваат.А Столе место да се понаша како двократен европски првак и репрезентативец на Македонија, се понаша како селанче пред коперација незнам шо му е филмо со провокациите само гнево на цела Битола го...
 9. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  Da ne zaletvame kako lani , sepak vardar ne bea kompletni, neka ne ne zalazva ova pobeda, od druga strana sekogash e dobro da se otvori sezonata so pobeda ke se kreni samodoverbata megu igracite, lani ni beshe vo minus. Dobar preoden rok imavme za nashi uslovi,odlicni zasiluvanja se donesoja...
 10. toplinka

  Фан клуб: РК Пелистер

  dali ima najavi za nova Oprema i nov dres ? Mislam deka veke 3ta sezona se so isti dres. Licno mene mi e losa izrabotka , losh izbor na boi , poseblno zelenata nekako kako izlitena deluva. Treba da smenat brand,so kempa Ili hummel da se probat i neka otvorat edno fun shop so drugo rekvizite , i...
 11. toplinka

  Дали е ова новата реалност во регионот?

  Ни Бугарија спомнав ни па ме интересира колку партизани имало,само ми е појасна сликата и призмата низ која гледале властите послем втора светска војна за такви ко тебе да не се повторат и никогаш да не се дограбат на власт.
 12. toplinka

  Дали е ова новата реалност во регионот?

  Ко ќе те читам јасно ми е зошто партизаните послем втора светска војна ве стрелале и закопувале гроб да не ви се знај.
 13. toplinka

  Левица - Политичка партија

  Го знам говоро сум бил член на умс долги години. За се е во право во видеото , но незначи дека немаше да подклекни или како што викаш ти да даде нешто ова е политика ,нешто циа , амбасади кур се треси , и што зедовме ние за тоа шо дадовме ?? Јас ќе ти кажам 2011 со гласањето за хашките , си...
 14. toplinka

  Левица - Политичка партија

  Дпмне имаше 61 пратеник 2008 апсолутна власт во парламентот. Се случи коалиција со дуи , се случи ослободување на коалициските партнери во Хаг,истите оние кој касапеа Мавровски работници итн.
 15. toplinka

  Навивачки групи во Македонија!

  Најдоја плодна почва со смената на власта и пробват да ги искористат своите 5 минути.Многу се привидни но за жал некој луѓе подпаднаја на нивната пропаганда што од незнаење кои се тие луѓе и која е нивната цел,што од не познавање на својот народ и историја но има и такви што се таму за свои...
 16. toplinka

  Навивачки групи во Македонија!

  Треба пазење со кој седиш на маса,како по обичај бугарофилите се подмолни прикриени педерчина,без гласна буква џабе толку пари фрлија Каракачановци. Но сепак треба опрезност,наредна утакмица ако имат јајца да се појави некој од нив ( на прсти се бројат) треба жешки да јадат и бркање.
 17. toplinka

  Криминалци и криминални групи во МК

  Шо се случи точно со Кице ? Знам тој беше “виновникот” за збратимувањето со Лозари и основач на подгрупата Хаос.
 18. toplinka

  ЕУРО 2020 - Група Ц (Холандија, Украина, Австрија, МАКЕДОНИЈА)

  3те гола одат на грешка на Велковски
 19. toplinka

  Криминалци и криминални групи во МК

  Заминс трската прерано ,Битола изгуби голем човек , поштован од цел град , леснс му земја.
 20. toplinka

  Фан Клуб: Вардар

  Зошто бришите мислења бе прдловци ? Како беше вардар не е ривер плата ? Си мислеја центарот на Македонија се , сељаци цел живот за политички игри ве играле. Ајт доста е од мене се гледаме ко ќе влезите во елитата.
На врв Bottom