Резултати од барањето

 1. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Се ова е точно, но што со Силверстоун каде не само што имаше место Луис туку беше и со цел болид поминат. Ќе се вадат ФИА на стујардите. Ради вакви работи ги мразат и Мерцедес и Хамилтон.
 2. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Ќе јаде за ова казна Макс. На прв поглед, комплетно негова вина.
 3. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Уште пред квалификациите кажаа дека ќе му менуваат мотор
 4. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Така де. Истиов муабет и на Ветел му го викаа кога го набркаа Кими за Леклер.
 5. Mojso

  Premier League - Season 2021/22

  Ај за вториот гол немаше да јадам гомна, ама како е ова црвен ?!
 6. Mojso

  Фан Клуб: Арсенал

  Сезонава пошто иаме толку јак тим, пред почеток на сезона, се договориле да им даеме на сите тимови 10 бода предност. Чисто за поинтересно да е.
 7. Mojso

  Premier League - Season 2021/22

  ok sin4e
 8. Mojso

  Premier League - Season 2021/22

  Прво, ти усвари кој си ? Второ, како беше на полу-матура ?
 9. Mojso

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга, вчера ми текна многу заебано " Would you rather... " сценарио. Да живееш во опшество каде сите освен тебе се антиваксери ИЛИ Да живееш во опшество каде сите освен тебе се SJW во пикот ( 2018-2019 ).. Еве веќе 1 ден после тоа и уште не можам да се решам кое е помалку болно сценарио.
 10. Mojso

  Premier League - Season 2021/22

  Штета. Нема да освоиме непоразени :(
 11. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Настрана Хамилтон и Верстапен дискусиите. Види го Нандо. 40 години и мислам дека нема изгубено ни секунда од темпото што го имаше пред 10 години. Човеков да ја имаше среќата и тимот што ги имаа Шумахер и Хамилтон, кој знае со колку титули ќе беше.
 12. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Чудно како, ваквите фаци што го потат за права на црнците ( не за сите малцинства, туку само за црнците ) обично најмногу го јадат со расистички коментари.
 13. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  Перез треба да јаде казна за тоа како се врати на патека
 14. Mojso

  ЕУРО 2020 - Група Б (Данска, Финска, Белгија, Русија)

  Не знам шо да речам...не знам на шо да коментирам..некако сето тоа ми нема поента... нека ме цитира некој ако се разберат некои вести дека е во ред( не ги разбирам словачкиве коментатори, а не ми се бара по нет ) ако не е во ред... не ме цитирајте
 15. Mojso

  ЕУРО 2020 - Група Б (Данска, Финска, Белгија, Русија)

  Што се случи? Го удри некој или сам падна?
 16. Mojso

  Формула 1 - сезона 2021

  На периоди ја глеам, што се случи со Леклер не видов. Како падна толку ниско после првиот питстоп?
 17. Mojso

  НБА сезона 2020/2021

  Гасол барабо :pos:барем подај му е, не го терај да скока човекот, стар е :facepalm:
 18. Mojso

  НБА сезона 2020/2021

  Овие па се што шутнаа влезе
 19. Mojso

  НБА сезона 2020/2021

  Освен Шрудер и Леброн, се друго нека го пратат во Детроит, со Драмонд the delusional princess на чело. Не ми се верува дека човекот едно време викаше дека е подобар од Ембид.
 20. Mojso

  НБА сезона 2020/2021

  Уште еден пост на темава да не ти видам. Ае, гит. Човекот со една рака игра, по 20минути, од прва утакмица, тој ми вика мизерија :facepalm: Оди глеај на телетекст ти ебам тоа телетабисот.
На врв Bottom