Резултати од барањето

 1. S

  Препорака за инвертер клима (80 квадрата просторија)

  https://klimi.mk/product/359
 2. S

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кој е Перикле?
 3. S

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Револут не е достапен во северџан
 4. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Океј е се тоа, само не може да кажеме дека е топ сезонава. Си има дечко причини, но до март месец беше тапа и тоа е.
 5. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Супер е, што кур ни се голови и асистенции од напаѓач/крило. Важно е да трча, нели на крајот на натпреварот, сепак поените не се распределуваат според постигнати голови.
 6. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Да де, неиживеано англиско гомно, другар му се самоубил, тој со репрезентативците се курва. Ај молим те, гледај реално малко, уште е дете, оваа сезона беше очобол, со исклучок на последните 6-7 недели.
 7. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Calm down, и јас сум фан на МУ, само реално зборувам за оваа сезона. Прошлата беше топ. :D
 8. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Затоа што Гринвуд почна да игра овој месец (два). Спиеше пред тоа.
 9. S

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Луѓе како е продецудара за произход? Уште се закажува во ДАБЧ? Може ли преку амбасада да се оди?
 10. S

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Не, нема да важи. Како што пишува, „считано“ - сметано од 16.03.2021. Значи за сите од 16ти март оваа година па натака.
 11. S

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Луѓе како беше за закажување во ДАБЧ? Минаа 7 години од кога јас си вадев државјанство, а еден пријател ме прашува да му помогнам.
 12. S

  Што по вас е добро покачување на плата?

  Зависи од тоа колкава ти е платата. Пример, во Швајцарија, 10% е многу, но затоа платите се ок и на почеток. Кај нас, ако ти дадат 15к, и ти ја качат после 1 година за 5%, тоа е мизерија. Па и за 10%. Исто и за 20%. Уствари, не работи за 15к.
 13. S

  Skopje East Gate

  Би требало да е многу повеќе. Во Куманово знам дека е повеќе со сигурност.
 14. S

  Skopje East Gate

  Супер, повели, земи кредит и направи сала која ќе ја издаваш за културни настани.
 15. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Кажи кажи, мала криза и одма се плаче :D
 16. S

  Дај си тој што обеќаш, и ич кур у гз да не ти чуе

  Дај си тој што обеќаш, и ич кур у гз да не ти чуе
 17. S

  Ајде, чекам. Натепам ти га у гузицу смрдљиву.

  Ајде, чекам. Натепам ти га у гузицу смрдљиву.
 18. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Која тешка мизерија се Ливерпул. :О ВВД бил проблемот, немаат гол дадено 3-4 утакмици. Шампиони :pos: :pos: :pos: :pos:
 19. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Не плачи како Клоп.
 20. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Тоа е тоа, судијата е за Манчестер, јебига. Кутриот Ливерпул.
На врв Bottom