Резултати од барањето

 1. Ashburton Grove

  Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

  Мајстор
 2. Ashburton Grove

  Premier League - Season 2021/22

  Шон Дајч до 25та, нема спас од битангите на Барнли
 3. Ashburton Grove

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Проблем на форд фокус 2001 1.8тдци, колата гаси при возење, со проверка на компјутер, јавува проблем за сензор на брегаста осовина или радалица, пх120, мајсторите не знаат специфично. На источниот крај препорачаа дека дијагностика за форд има во кавадарци, али знак прашалник е колава дали ќе...
 4. Ashburton Grove

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Зашо одбија пари од Вест хем за Лингард ? Фина асистенција tho https://streamwo.com/RjEWJ0V
 5. Ashburton Grove

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  https://www.totalsportek.com/football/ucl/barcelona-vs-bayern-munich-week-1/ https://redit1.soccerstreams.net/event/fc-barcelona-fc-bayern-m%C3%BCnchen-live-stream/699727
 6. Ashburton Grove

  Фан Клуб: Арсенал

  За Бен Вајт ќе видеме, време ќе покаже, не можам после две утакмици да го судам.
 7. Ashburton Grove

  Fantasy Premier League 2021/22

  Ама каде вака со Кејн кој е разочаран од живот откако му пропадна трансферот во Сити :vrtioci:
 8. Ashburton Grove

  Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

 9. Ashburton Grove

  Кај нас тешко, порано патики пазарев на prodirectselect.com ама сега имаат само премиум опција...

  Кај нас тешко, порано патики пазарев на prodirectselect.com ама сега имаат само премиум опција за испорака, не се исплати. Да провереш на Ибеј и Амазон, ама истиот проблем со испорака ќе се јави
 10. Ashburton Grove

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Air max 2090
 11. Ashburton Grove

  Официјални трансфери/позајмици

  Одсон Едуард од Селтик во Кристал Палас https://www.cpfc.co.uk/news/announcement/odsonne-edouard-signs-for-crystal-palace/2021-08-31/ Белерин во Бетис на позајмица без откуп Саидо Берахињо во Шефилд Вендсдеј
 12. Ashburton Grove

  Официјални трансфери/позајмици

  Даниел Џејмс од Јунајтед во Лидс за 28м. https://www.leedsunited.com/news/team-news/28640/dan-james-signs Реис Нелсон од Арсенал во Фејнорд, на позајмица без право на откуп. https://www.feyenoord.nl/nieuws/nieuwsoverzicht/feyenoord-huurt-talentvolle-aanvaller-reiss-nelson---31082021...
 13. Ashburton Grove

  Официјални трансфери/позајмици

  Вилиан од Арсенал во Коринтианс, како слободен играч.
 14. Ashburton Grove

  Фан Клуб: Арсенал

  Вар: Се е чисто, nothing to see here
 15. Ashburton Grove

  Официјални трансфери/позајмици

  Папе Сар од Мец во Тотнем
 16. Ashburton Grove

  Фан Клуб: Арсенал

 17. Ashburton Grove

  Фан Клуб: Арсенал

  Да бидеме реални, Чемберлејн не покажа ништо за Ливерпул, неколку добри утакмици у 3/4сезони, патем уште е склон на повреди. За Арсенал исто беше неконстантен, и чинам има доста лоша статистика на гол/асистенција. Добра зделка беше 40м.
 18. Ashburton Grove

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Не сум сигурен колку е веродостоен Огден
 19. Ashburton Grove

  Premier League - Season 2021/22

  Која беше петардата шо го играше на десен бек
На врв Bottom