Резултати од барањето

 1. GavolRulz

  Кражба во Грција

  Во Македонија после политичарите, најголема превара се банките и осигурителните компании. Легален криминал. Иако јас имам позитивно искуство, т.е ми беа вратени во целост малкуте пари кои ги потрошив во странство за здравствен проблем, ама ваљда како ќе ги начекаш..
 2. GavolRulz

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Кај може да се најде електричен пиштол или како и да е преводот на македонски (stun gun, taser gun)?
 3. GavolRulz

  FA & Capital One Cup

  Ќе има некаде пренос од купов или ќе треба да бараме стримови?
 4. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Се тресам како 30 годишна перачка купена на старо. Против ебените вест хем
 5. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Лукас Буфонски
 6. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Реално, гледајќи како играат конкурентите, ние веза немаме бе, тапа тим. Што е ова, како да гледам В.Хем - Нотингем Форест. Дај нека се чукнат у тие тиквите веќе празни мрзливи…
 7. GavolRulz

  Premier League - Season 2021/22

  Арсенал и уште еден.
 8. GavolRulz

  Најефтин супермаркет

  Па нови се, во стилот на КАМ и Стомак т.е социјалка маркети. Отворени се околу 1 месец отприлика…
 9. GavolRulz

  Најефтин супермаркет

  Во Струмица само во еден имаат, во другиот не. Исто такс печат и леб, бел, црн, со семиња, без семиња и ептен се вкусни, дури и после 2-3 дена. Амааааа, не е тоа за наш народ :ROFLMAO:
 10. GavolRulz

  Најефтин супермаркет

  Да се проба пред да се купи, ама изгледа не му/и се допаднала крофната. КАМ Струмица
 11. GavolRulz

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ми се прочита "Курац пандемијата помина"...
 12. GavolRulz

  PlayStation 5

  А на веќе направен акаунт како да сменам, не можам баш да се снајдам..
 13. GavolRulz

  PlayStation 5

  Како да ја сменам државата во Македонија? Кога се регистрирав мислам не можев да ја најдам во листата, па пишав Велика Британија и сега не можам да купам игра...
 14. GavolRulz

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Hyundai i20 или Toyota Yaris (и двете на ново од салон)? За која би се одлучиле?
 15. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  #ИЈасСумАлиоски
 16. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Добив рак на очите второво полувреме…
 17. GavolRulz

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Единствено што ќе стопиш е новчаникот. Изгуглај за ротација на јаглехидрати, не ти треба тоа.
 18. GavolRulz

  The Walking Dead

  Мислам дека се ликнати епизодите, ги ставаат низ торенти многу порано од премиерата…
 19. GavolRulz

  Premier League - Season 2021/22

  Добро се бранат.
На врв Bottom