Резултати од барањето

  1. Nino Manchester

    Шабан Шаулиќ голем солистички концерт со Струмица - 29.07.2016

    Темава е исклучиво за оние што го обожаваат ликот и делото на кралот на српската народна музика. Мада секако знам дека ќе има кењање, па изволте почнете:D @RickyLFC9 како главен шабан на форумов што викаш ти, нормално после мене:icon_lol:
На врв Bottom