Резултати од барањето

 1. ErT

  Пазарете се тука!

  Нов неотпакуван Галакси Ј5 2016 од Телеком со 23 месеци гаранција. 10,500 денари
 2. ErT

  Пазарете се тука!

  Samsung galaxy J5 2016 white од телеком со 2 годишна гаранција, неоотпакуван. 11.500 ден
 3. ErT

  Пазарете се тука!

  Не фала.
 4. ErT

  Пазарете се тука!

  Продавам минимално користен (помалку од 1 месец, и потоа стоен 1 година во фиока) пензионерски телефон Алкател 2001х. Работи само на мрежата на Телеком. Телефонот е како нов, има радио, лед, dock полнач и батеријата трае најмалку 5 дена. Слики: http://imgur.com/a/drT7D Цена: 1000 ден
 5. ErT

  Продавам Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm 1:3,5-4,5G ED + 77mm NC Filter

  До крај на празници, 565 евра.
 6. ErT

  Продавам, купувам, менувам...

  На продажба оди Mac Mini стар 13 месеци, купен од Дуна. Оперативниот е Yosemite, не е апдејтиран на El Capitan. Ги има следните спецификации: 2.6GHz dual-core Intel Core i5 (Turbo Boost до 3.1GHz) 1TB (5400-rpm) хард диск 8GB 1600MHz LPDDR3 меморија Intel Iris графика Два порта Thunderbolt 2...
 7. ErT

  Kindle

  Знам дека е толку. Футролата ја крева цената, иначе ќе го даев за 3500. Футролата не е од алиекспрес за 100 денари, од квалитетни материјали е.
 8. ErT

  Kindle

  На продажба оди Kindle 4 (верзија без touch) со футрола која што има светло и кабелче за полнење батерија. Киндл-от е одлично сочуван, во футрола од прв ден. Линк до албум. Цена: 4000 ден
 9. ErT

  Продавам Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm 1:3,5-4,5G ED + 77mm NC Filter

  На продажба оди Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm 1:3,5-4,5G ED со Nikon 77mm NC Filter. Објективот е како од салон, многу малку користен. Линк до албум Цена: 650 евра
 10. ErT

  Netflix - стриминг услуга за филмови и серии

  Не користете Хола, пред некое време апликацијата ја купи друга shady фирма. Засега smartflix.io е подобра опција.
 11. ErT

  Пазарете се тука!

  Не знам ни толку дали вреди. На Windows Phone 7.5 работи. Едино што има ОК камера.
 12. ErT

  Пазарете се тука!

  Лумиа 630 - 4500 денари Лумиа 640 - 8000 денари. Двата телефони се нови, неотпакувани, со две години гаранција од Телеком.
 13. ErT

  Kindle

  Продадено.
 14. ErT

  Пазарете се тука!

  Продавам HTC 8S Windows Phone со заштитна маска. 2500 денари.
 15. ErT

  Kindle

  Продавам одлично сочуван Kindle 4та генерација (користен ~ 40-50 часа) со футрола и усб кабел за 3700 денари. Доколку има заинтересирани, за повеќе инфо (слики и сл.) пратете пп.
 16. ErT

  dreambox+шеринг [ cccam ]

  Најдов шеринг со Sky UK SD.
 17. ErT

  dreambox+шеринг [ cccam ]

  Знам дека не може за еден канал, реков тука ако има некој линија да понуди пример само за викенди и да не плаѓам цела сума за цела година, после нека ја исклучи линијата кога нема трка :) Да не знае некој дали има друг Sky канал со аудио трак од британските коментатори?
 18. ErT

  dreambox+шеринг [ cccam ]

  Дечки, заинтересиран сум само за Sky Sports F1 британскиот (по можност HD). Дали постои можност да добијам линија/шеринг само за тој канал кога има трка (обично секоја втора сабота+недела)? Нормално би платил за ова, али не ми се даваат 4-5000 денари за цела година кога не ми требаат другите канали.
 19. ErT

  Playstation 3

  Дали ја пушташ играта на истиот профил каде што ти е save фајлот? Дали од истиот стор ја зема играта? Пример, доколку претходниот BL2 ти беше од УС, а сега овој го купи од UK тогаш нема да можеш да го играш истиот save.
На врв Bottom