Резултати од барањето

 1. scary

  Телекабел Аналогна и дигитална кaбелска телевизија (РОБИ) -генерална дискусија (новости, прашања.)

  Fala Boguuu nekoj da dade realen i tocen prikaz na se,svaka cast Alooo Telekabel se slusame li???
 2. scary

  Телекабел Аналогна и дигитална кaбелска телевизија (РОБИ) -генерална дискусија (новости, прашања.)

  Na takvi gnasi jas ne im pisuvam jas gi resavam odma,a toa za spisoko ne se sekiraj tvojo e veke stikliran
 3. scary

  Договор за вработување

  toa sekako
 4. scary

  Ѕвезда број 1 1ТВ (македонско музичко талент шоу)

  Nemame nie takvi lugje,se e otideno u kurac u ovaa vukojebina,samo losa kopija sme na se sto ni doaga od srbija a svetot ne sme go ni videle
 5. scary

  Сериозни врски

  Bog da cuva
 6. scary

  Србија и Косово ќе разменат територии ?

  nisto nema da razmenat oni,bez gajle
 7. scary

  Најдобри медиуми?

  No DPMNEovski bilten
На врв Bottom