Резултати од барањето

 1. Vassiriki

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Тервол и ѕидовите се дупли. Еден ми препорача Cooper Hunter, и тие тука негде идат што гледав 5.5 до -15 40.000 а до -25 49.000. Ти што мислиш?
 2. Vassiriki

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Немаме пвц, дрвени прозорци, изолацијата е добра, 5.5 мислам дека ќе е таман, 3.5 не знам дали ќе може да постигне.
 3. Vassiriki

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Да кажете по некој збор за Мис и микропроцесори, тежина, кај кои професори е најдобро да се слуша и сл.
 4. Vassiriki

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Предлог за инвертер за квадратура од 40м2 дневна, гледав Gree 5.5 негде 50.000 ден, предлог?
 5. Vassiriki

  3 МФЛ-Региони и Општински Лиги

  Пишав пред некое време, сега пак да побарам некој совет. У Куманово, ко што знаете има две општински лиги Четврта и Петта или тука ги викаат Квалитетна Група А и Неквалитетна Група Б. Е сеа, според некакви правила од квалитетната испаѓаат двете последнопласирани, а влагаат првите две од...
 6. Vassiriki

  Фан Клуб: Арсенал

  Штета не отиде Де Лихт у Барса, може ќе го соберевме Умтити некако...
 7. Vassiriki

  Фан Клуб: Арсенал

  Што бидна ќе праиме групна нарачка од таа страната за дресови?
 8. Vassiriki

  3 МФЛ-Региони и Општински Лиги

  Да не знае некој каде можам да најдам правилник за 4та кумановска. Конкретно ме интересира, поради тоа што Речица влага во 3та, а две екипи треба да испаднат во општинска Б, место Речица кој ќе треба да пополни место?
 9. Vassiriki

  Кушадаси

  Некој ако бил да каже како е задоволен од хотелов. http://balkanfun.mk/hotelwestadainn/
 10. Vassiriki

  Гуми (пневматици)

  https://ibb.co/k3yQbJ7 Да не знае некој каде може да се најдат вакви бандажи?
 11. Vassiriki

  Фан Клуб: Арсенал

  Да не порачува некој, да порачаме заедно чим има попуст ако нарачаш повеќе? Ја би земал од црвениот, конечно добро дресче да избациме, и жолтиот е топ.
 12. Vassiriki

  Факти за компјутерските делови и мали совети за шопинг

  Предлог за ССД да сменам на лаптоп?
 13. Vassiriki

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Здраво дечки, прееска ми падна телефонот, екранот не се скрши, но се појавуе само црно, а кога стискам работи тачот и се вклучуе вибрација, титкаат копчиња и сл. Дали е можно да отиден скроз екранот или е само измрдано нешто? Исто така, дали мислите дека ќе ми ја прифатат гаранцијата у Сетек...
 14. Vassiriki

  Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

  И ја сум за.
 15. Vassiriki

  UEFA Champions League 2018/19

  Значи Пеп ќе јаде шамари од Оле и Лукаку ќе мавне хет-трик:icon_lol::icon_lol:
 16. Vassiriki

  Гуми (пневматици)

  Некој од Скопје да ми каже каде има некој добар вулканизер да залепам гума, пожелно е да се наоѓа у Тафталиџе?
 17. Vassiriki

  UEFA Champions League 2018/19

  Не беше контактот надвор од 16ник? Дај нека пушти некој снимка пак да видиме
 18. Vassiriki

  UEFA Champions League 2018/19

  Тоа што Јунајтед играше со крпен состав, со деца што се вика, и ПСЖ пак успеа да прими дури 3 гола од нив, не може да е немање среќа, тоа ти се класични лузери и немање карактер, им треба уште многу години и милиони за да станат некој фактор у Европа, до сега покажале само повремени блесоци и...
 19. Vassiriki

  UEFA Champions League 2018/19

  Ама реално пола од тимов на ПСЖ се просеци тешки, ќе пишев уште пред да го примат голот што е со фудбалов што го играат, Алвес десно крило ми глуми:facepalm:На толку милиони дадени, едино нападот им вреди и тоа индивидуално, онака чиста нула. Има барем 3 тима што имаат далеку побалансиран и...
 20. Vassiriki

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Мене воопшто не ми се свиѓаше начинот на кој предаваше, ко професор у средно. За ДМ најдобри асистенти според мене се Бојан и Емил.
На врв Bottom