Резултати од барањето

 1. Forza Milan!!!

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Не е за лично за мене, а за 3000-3300 евра буџет што може да бараат, да е хeџбек?
 2. Forza Milan!!!

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Ако се работи за мал простор, тогаш помеѓу овие две најдобро е да се избере клима и споредбата во темата е за мала квадратура, а не за голема.
 3. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Шпекулација која се појави на почеток на трансфер период кога не се знаеше нашите колкав буџет имаат за трансфери и кој поскап играч може да го продадат, па ај Леонардо сега ќе им го земе Донарума и ќе им понуди 20 мил +Ареола колку да имаат нешто за трошење. Sent from my Mi A1 using...
 4. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Што кажува? Ако сакаа да го продадат ќе беше веќе во ПСЖ, а овие ако имаа интерес ќе го купеа досега. Преговараат за нов договор.
 5. Forza Milan!!!

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ја купиле од некој, а пред тој дали и колку имало не знам. 200.000 км не верувам да се реални, мотор 1.4тди Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 6. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Озбилна управа не го остава тренерот без LM, CM и AM за таа 4-3-1-2 и Сусо и Хакан сега немаше да бидат дел од тимот и немаше да се менува формација. Уште сум на тоа дека е добар тренер, има специфичен систем, свои замисли и идеи и ако му ги донесеа ќе беше друго. И сега може да склопи подобар...
 7. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Леао ми е играч што Нијанг требаше да биде. Највеќе гомна изедоа за тоа што е стартер вечерва, ама е најдобар и осеќам ќе го извади него за Ребич, а не Сусо. Со тројката напред Ребич-Пијатек-Леао и плус Бенасер и Тео ќе бидат доста побрзи, ама друг мисли дека треба еден од овие во нападот да...
 8. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Ама подобро тој да игра него Бенасер. :LOL: Ребич, Бенасер и Тео, ама мали се шансите ова да се сите три измени
 9. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Себично гомно.
 10. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Барем за контра напади да ги бива. :LOL: Сусо и Хакан со овие глупави шутеви. :tapp:
 11. Forza Milan!!!

  Фан клуб: Милан

  Преку оноа со враќање на топката назад до Донарума и никако да се искорени ова, види го бе каква глупост ќе направеше од старт.
 12. Forza Milan!!!

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Аери и Тундра 5.5 се добри и нешто поевтини, Хансол може за тие пари, ама нешто над буџет Тошиба Сузуми 16ка е топ. И Мицубиши 3.5 SF35VЕ ќе е ок за тој изолиран простор.
 13. Forza Milan!!!

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Стиропор? Има и добри 3.5ки за до 40м2
 14. Forza Milan!!!

  Би се отселиле ли од државава доколку?

  Ги направи како поголемиот дел од народот се многу сиромашни и живеат во пештера без вода. На сите да не ви смрдат. ;)
 15. Forza Milan!!!

  Печка на пелети Vs. Инвертер клима

  Изолација, пвц?
 16. Forza Milan!!!

  Serie A 2019/2020

  Секоја чест однапред знаат кој ќе биде лимитот со платите. Клубот може да си дозволи 120-140мил евра годишно за плати на играчите. Еден до двајца најплатени по 6-7 мил, а другите од 1 до 3.5 мил. Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 17. Forza Milan!!!

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Поло 2004 произведено, 2005 прва регистрација. Фул опрема, гаражирана, на изглед вака зачувана, сменети неколку делови, 4 пара нови гуми летни и зимски, дали вреди за 3000 евра или ќе можат да најдат за помалку? Да нагласам дека сопственикот им е познат, знаат како ја има возено и одржувано...
 18. Forza Milan!!!

  Би се отселиле ли од државава доколку?

  Секој што има платено осигурување ќе се лекува без пари или за некоја минимална сума во подобри услови. Мал процент од платата месечно и здравствено е осигурана цела фамилија и сите невработени кои живеат на адресата на тој што плаќа осигурување. Овие што живеат сами не им се исплаќа, освен ако...
 19. Forza Milan!!!

  Најекономично греење (затоплување)

  Аери Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 20. Forza Milan!!!

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Од понеделник до петок 7 сабајле им се спие, бројат денови и чекаат да дојде викенд, едното не сака да оди во градинка, а другото во школо. Сабота 6 сабајле Сакам сладолед, сакам киндер, на тв ја нема програмата со тие и тие цртани, каде ми е синото Ламборџини, нема батерии на 123747...
На врв Bottom