Резултати од барањето

 1. bijons

  Како раскинувате?

  ...аууу не сум знаела дека ако „некој те искине од ебење“ тоа е сакање? :sramezliv:
 2. bijons

  Асоциација

  висока интелегенција! :rolleyes:
 3. bijons

  Цицки за златен медал

 4. bijons

  Асоциација

  потценет подфорум
 5. bijons

  Си за тројка?

  ... сигурно е мушко ! :pos: ....ве врти сите!
 6. bijons

  Азбука на градови

  Сантијаго
 7. bijons

  Асоциација

  запирки :D
 8. bijons

  Како раскинувате?

  ...ете одговорот, не го барај! така ќе видиш дали те сака, ако не те побара, ете начин за безболно раскинување!
 9. bijons

  Рима има

  ... не знам, за вас сега ама вечерва некаде ми се бега, оти сум под голем стрес, да не удри пак земјотрес, кој пак ќе се ниша лево десно, дај Боже да мине ноќва лесно!
 10. bijons

  ЗЕМЈОТРЕС!

  ... јас пешачев и во моментот ми се припи вода, го дигнав шишенцето и нешто како ме заниша, погледнав кај нозете имав чувство дека нешто згазнав па немав рамнотежа и кога наеднаш ми помина вознемирувачи морници по телото, знаев дека е земјотрес! 24 км од Тирана, 7 км од Дурес, 4...
 11. bijons

  Фото хумор и интересни фотки!

  :facepalm:
 12. bijons

  Рима има

  ...@pozdrav eden topol ајде ќути, овој @shutrak изгледа брзо се лути, денов не му е баш розе, ќе не земе меѓу нозе, а рака на срце и тој е во право се фативме со Кајгана здраво, наместо овде да дремеме, подобро да одиме да си легнеме, и затоа со сета моја љубов, харизма и моќ, ви посакувам добра...
 13. bijons

  Рима има

  не ја знам Рајна, е некоја убајна? со фризура трајна? пази речник со „лајна“ ако не си нејзин фан отиде во вечен бан! :facepalm:
 14. bijons

  Што ве расположува?

  ме расположува анимиран филм, да потенцирам,Walt Disney или со „детска тематика“, за да се оделам од тие што се расположуваат од порно анимирани филмови (посебно јапонски), еве денес ме расположи Понио и Сосуке!
 15. bijons

  Приказна од 3 збора

  пробај со сладолед :cool:
 16. bijons

  Од збор - реченица

  тууу исти градоначалник, алудираш напразно :pos: плазма
 17. bijons

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  :neetaka: ... нема доказ дека воопшто е во притвор, демек била праведна Русковска шо ја одби, а то К.Ј. сака да оди на фризер, а оваа не ја пушта да се појави јавно... исистира да биде „скриена“ таму каде е, ама затвор не е!
 18. bijons

  Рима има

  ...стара слава не важи сега, а и газо сега ти е мега, ама едно ти да знајш, пред нешто некому да дајш, таа што многу со пишување дави, ни сега, ниту порано ништо не прави, не мислев за колачи и кекс, туку за безмерниот секс! :pos:
 19. bijons

  Oпиши го својот ден со емоција!

  :kajgana::jajce::ајнапиво::pivo2::pijanco::несвест: :sleep:
 20. bijons

  Асоциација

  Биг Бен
На врв Bottom