Резултати од барањето

 1. Acid

  Бебињата родени со царски рез имаат различни цревни бактерии

  Баш интересна тема, иако - не е баш нова веста. Ова го имам читано најмалку пред 4-5 години :)
 2. Acid

  Анализа на крв - толкување резултати

  Абе ај уживај, 5.8 ти бил шеќерот и се карактеризираш како prediabetes... :pos: Што вечераше пред да ја правиш крвнава слика? :P
 3. Acid

  Фото Натпревар тема ЛЕТО -> гласање

  Дечки, на одмор сум без pc и со тапа нет, не можам да ја отворам и оваа тема. Сори :(
 4. Acid

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Тоа би прифатил. Ама за тоа гласачи одлучуваат :pos:
 5. Acid

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Мене ми нудеа да бидам на чело на КПД Идризово пошто имам искуство со казнени поени и банирање, ама не прифатив.
 6. Acid

  Фото Натпревар тема ЛЕТО -> гласање

  Со испотени мишки можда? :))
 7. Acid

  (Непознат) Приватен број / Unknown Number

  Не, туку ако ти врти некој со скриен број (#31#) - ќе ги прикаже броевите. Не ме убедувај, сум работел во оператор и сум ја користел опцијата.
 8. Acid

  Насилства во Македонија

  Добро и да нема врска, да не треба да го банираме? Не сме ние тука да проверуваме факти од типот кој каде живее, туку да реагираме доколку има прекршување на правилата. Во дискусиите, дозволено е се' - освен тоа што е забрането. Каде виде ти дека некој не смее да претпостави дека си од...
 9. Acid

  Насилства во Македонија

  Секако дека смеете. Исто како што он смее да ви каже „А па тој/тие се во Аус бла бла бла“. Прочиај ги правилата и види уште еднаш што смее, а што не смее.
 10. Acid

  Насилства во Македонија

  Затоа постои копчето „Пријави“ кое се наоѓа под секое мислење, па така, доколку налетате на содржина која сметата дека не е соодветна за форумот - можете да ја пријавите до модераторите кои ќе одлучат дали ќе се избрише и дали ќе биде казнет членот. Колку што гледам, во овој случај мислењето е...
 11. Acid

  Фото натпревар #142 Тема : Лето

  Лефкада :)
 12. Acid

  Дали сексот во тројка е грев?

  Преместено во Религија :)
 13. Acid

  Општина Аеродром или Град Скопје: Чија е уличката? И, ќе се најде ли херој да ја среди?

  Може да ја искористам сликава за да ја објавам на Facebook и да ги тагирам Општина и Град Скопје? :)
 14. Acid

  Месечево гласање тема број 141

  Ти препуштам тебе овој пат :)
 15. Acid

  Дали ќе има зомби апокалипса?

  Префрлено во ЧДА.
 16. Acid

  Фан клуб: РК Пелистер

  @Colt Willcox, промената на името и додавање на „Работник“ беше апсолутно непотребна и сфатена како провокација. Темите на фан клубовите служат во корист на фановите на клубот и секакви провокации се забранети. Особено менување на името на клубот, пред тоа официјално да биде променето. Дури и...
 17. Acid

  Општина Аеродром или Град Скопје: Чија е уличката? И, ќе се најде ли херој да ја среди?

  Значи стварно Општина Аеродром е најзелената општина :) И улица 1615 ли не е во нивна ингеренција?
 18. Acid

  Општина Аеродром или Град Скопје: Чија е уличката? И, ќе се најде ли херој да ја среди?

  До кого ќе ги упатуваме? Или до градот и општината? Мада, собравме околу 100 потписи и за детско игралиште, па децата ни пораснаа дур направат план, за правење план на основниот план...:)
На врв Bottom