Резултати од барањето

 1. zokizoze

  PlayStation 4

  Дечки дали има начин да се активира некако EA ACCESS, имам пари во wallet ама бара Америчка кредитна картичка при активација.
 2. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Требаше да лета после дебаклот со Рома!
 3. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Срамно е ова што го играат!
 4. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Многу е добар Гризман, ќе биде интересно со Меси ко ке се уиграат.
 5. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Чергар!:pov:
 6. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Официјално Гризман! 120мил и откупна клаузула му ставиле 800 мил. Трет најскап трансфер во историјата на клубот. Се надевам дека ќе ги оправда очекувањата на сите.
 7. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  :aplauz:
 8. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Абе знм дека измелезено е све и дека парите го контролираат фудбалот ама Циганинот го допре дното со своето понашање. Повеќе е трендсетер одколку фудбалер. Нема журка што ја има пропуштено и нон стоп е центар пажња во жутата штампа и нормално таквиот живот резултира со негативни последици како...
 9. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  40% од натпреварите последниве 3 години Циганинот ги има пропуштено поради повреди. 27 години направи и наместо да напредува во еден од најдобрите тој се уназади најмногу поради својот гн'сен карактер. Моментално не е ни во топ 10 фудбалери,а ние ќе лупаме 200-300 мил за него. Па и фановите на...
 10. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Немам ништо против Дани Алвеш, напротив сум го обожавал кога играше за нас, ама да сакате да се врати назад во тимот на 37 години е глупост на векот. Чак што више можда и поголема глупост од враќањето на Нејмар. Стварно не можам да ве разберам.
 11. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Виктор Фонт еден од кандидатите за претседател на ФК Барселона денеска изјави дека доколку тој бил претседател до сега Де Лихт ќе беше потпишан и дека доколку не дојде во Барса главен кривец ќе биде сегашната управа. Чим вакво нешто изјавува тој има инсајдерски информации дека ја имаат посрано...
 12. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Па заслужено човекот нека одмори малку му го направија Ливерпул и Валенсија анусот решето, нека му заздрави малце од јодот.
 13. zokizoze

  Мачки (општи дискусии)

  Абе во ред, полесно и за мене да му давам домашно јадење ама оди после одвикни го да не се качува по маси.
 14. zokizoze

  Мачки (општи дискусии)

  Зедов персиско маче и има два месеци. Му зедов Whiskas junior храна ама некако многу слабо јаде. На храната пишува 55г дневна доза а тоа не јаде ни 20г дневно. Некој совет дали да му сменам храната, дали да му давам нешто друго плус н.п. млеко. Иначе мачето си е расположено си игра си спие...
 15. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Мундо денеска пишува дека една од опциите во нападот е Маркус Рашворд од Манчестер Јунајтед. :zloo:
 16. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Не е во ред и Валверде што се уште ни ја води екипата па никому ништо. Искрено ме заболе дали ќе му даваат 300 или 350к битно нека го земат. Се спомнуваат ненормални суми од 120милиони за Родриго од Валенсија така да тие 300к неделна плата за Де Лихт во споредба со овој не се ништо.
 17. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Де лихт нека не го пропуштаат, другите засилувања не се толку битни, зошто за кратко време ќе имаме големи проблеми во одбраната. Пике уште 2-3 години максимум да игра, Умтити го мачат повреди а Ленглет колку и да изигра солидно сезонава реално не е за прв состав. Така да, нека се насочат кон...
 18. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Наместо да се насочиме кон некој што вреди ние циганскиов тренсетер ќе го враќаме да зема 30 милиони плата и да се тркала по терен. Катасрофална грешка ќе биде ако го вратиме назад. (n)
 19. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  линк посаглам некој?
 20. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Најверојатно ја заебаа работата и со Де Лихт. Ќе се чудат после некоја година каков играч пропуштиле. Битно цреповине нека седат во тимот и нека прчат ку.от
На врв Bottom