Резултати од барањето

 1. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Лимитот од банката, на 500 еур е се јавив на кол центар ми го зголеми и платив одма
 2. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Гомтргнав лимитот помина без проблем, thanks
 3. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Да, и чаре?
 4. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Нов ми е и немам ниедна трансакција од вчера пробувам две и свашта и неќе...
 5. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Све е верификувано, и картичка и акаунт, ама трансакцијата не проаѓа и имам доволно средства
 6. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Ја би сакал да не се ебавам со пеј пел ама селеров сака да му се плати исклучиво со пејпел не профака друг метод, а сега иам и проблем кога стискам да платам ми вика, sorry we cant process this payment, картичката ми е од комерцијална, има некој идеа?
 7. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Па не е баш ситно 1 денар ти рачунаат 0.01549 еур и така 659 еур ми прерачунаа да платам 42555
 8. Slash-

  PayPal (официјална тема)

  Сакам да купам нешто од ebay и ми бараат да платам само со пејпел, малку ми е збунувачки со таксиве, јас како купувач плаќам ли нешто? Conversion rate прочитав се плаќа, колку што како? Оначе продуктот што сакам да го земам кошта 660 евра. Позз
 9. Slash-

  Поплаки

 10. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  https://event.mi.com/en/photography2018/like?picID=62023 Па ако стиснете лике ке бидам благодарен :)
 11. Slash-

  VIP оператор

  I vnatre i nadvor isto e sekogas
 12. Slash-

  VIP оператор

  Decki iam pateticni brzini na 4g i 3g mreza na vip, dali e mozno da e do frekfenciite na telefonot, xiaomi mi note 3
 13. Slash-

  Lycamobile Македонија

  Дајте малку инфо кој користи подолго време како сте задоволни што како? Се исплати ли да му ѕурам курац на вип и да се префрлам лајка мобајл да ми биде за нон стоп употреба бројот? Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 14. Slash-

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  Мислам дека е мит, за правилен избор на ролни треба да пратиш кога влага у втора брзина на кој обрт и која брзина, носи го на мајстор и ќе ти каже или гоогле... Мојата мака, на хамачи 50цц 2Т ми враќа бензин од карбуратор во филтерфза воздух, што може да ее фрка ?
 15. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  Една работа ме изнервира сеа, пишува дека телефонот снима 120фпс на 720п, ништо од тоа 30 фпс како сакаш снимај, ајде сеа .. како да напраиме телефонот да снима немора 120 фпс него барем 60.. на таква камера и процесор е многу безвеззе да се снима само 30 фпс
 16. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  Направив update од ми4 c на Xiaomi mi note 3, каков ѕвер неам коментар.. Дечкото што се жалеше и бараше 4000mah батерија да го поздравам со една фотка, 3500mah има ноте 3 БтВ ова е прв тест сигурен сум дека можам да извадам и 9 ипол и бтв хеви јузер сум
 17. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  Рачунааај дека нема да ти работи температурата.. Кај мене е константмо 29 температура на процесот
 18. Slash-

  UEFA Champions League 2017/18

  некој стрим што не сецка ? или сопкаст ?
 19. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  Од e-bay.. не е оргинал кошта 10 долари и вади околу 3 - 4 СОТ зависи како го користиш
 20. Slash-

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддрашка !

  На али го најдов за 260 еур со 6 рам и 128 ром
На врв Bottom