Резултати од барањето

 1. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Емери аут, Артета ин. Само би му дадил рок на Емери да фане топ 4 оваа сезона, доколку не фане одма аут. Има подобра екипа од Венгер а не игра ништо подобро туку полошо... Не е лошо Јануари ако се има сила да се тргне по Емре Чан, сигурно ќе може да се земе ефтино и би внесил цврстина и пренос...
 2. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Џака ви е онака црна точка на теренот, дај искоментирајте нешто за факинг Гендузи... Вчера Гендузи беше дно, да имаш златен играч како Тореира на клупа а да почниш натпревар и тоа со Л=пул со Гендузи и Вилок треба да ти диши главата. Пепе е машина, ќе му треба малце време да се прилагоди но...
 3. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Колку лош потег, пријателските игри Чамберс ги изигра подобро од Холдинг и во тимот го оставаш Холдинг а Чамберс го позајмуваш... Косчелни лани цела сезона беше со температура од 40 степени, не очекувам оваа сезона да биде ништо подобар после повреда... Мустафи промашена сезона лани, сега оваа...
 4. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Најлоша одбрана во лигата имаме, лани беме за никаден во одбраната а оваа година?
 5. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Лоша работа Коласинац неможе да фане ритам, ама не е страшно не сме само на Монреал останати. Најлс добри утакмици прикажа минатата сезона на левата бековска позиција.
 6. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  A зошто мислиш дека Арсенал треба да доплате пари за Дембеле, како што гледам повеќе заинтересиран за овој трансвер е Барселона, плус си го потпишаа Малком. Арсенал од друга страна сака го задрже Рамзи, Барселона не сака да го задрже Дембеле. На никакво ниво Дембеле не е поакажан повеќе од...
 7. Milev4ArsenaL

  СП 2018 - Елиминациона фаза (1/8, 1/4 и 1/2 финале)

  Од Англија изиграа добро ова светско само одбрамбените играчи, севкупно катастрофа фудбал и утакмици добиени на сила. Тоа што стигнаа до тука му е премногу и нема што да се бараат виновници.
 8. Milev4ArsenaL

  СП 2018 - Елиминациона фаза (1/8, 1/4 и 1/2 финале)

  Абе неможе ти со ЏЕСЕ финале да играиш каде бе антифудбалска репрезентација а.к..а Стоук сити, борбата за 3то место не е многу туку е премногум а финале ќе беше уништување на фудбалот и убавите натпреварувања како светското првенство!!!
 9. Milev4ArsenaL

  "Заборавени" играчи

  На 44 години со која кариера треба да биде запамтен? Групата е за активен играч кој е подзаборавен.
 10. Milev4ArsenaL

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Оти нешто разбрав ама изгледа само гласини се, демек за 6 месеца или најкасно година време... Немаат врска муабетиве?
 11. Milev4ArsenaL

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Едно прашање, доколку имаш брат со Бугарски пасош за колку време можиш преку него да извадиш?
 12. Milev4ArsenaL

  Premier League - Season 2017/2018

  Лесно да правиш терминатори од екипата во која само одбрана е купена 300m.
 13. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Ами и Фламини кој труп, имаше шанса да го фаулира Вилиан пред да му додаде на Коста ама го остави да трче и да додаде...Кога играш деструктивец треба да знаеш кога да направиш фаул да прекинеш контра, и да попиеш картон, најголема вина гледам кај него а после во Пер со стартот кој го направи се...
 14. Milev4ArsenaL

  Barclays Premier League - Season 2015/2016

  Не кажал Чех ништо неточно, изјавата му е точна за разлика од другата. Инаку нема јас што да се нервирам, полека почнувате да се враќате на местото кај што припаѓате :)
 15. Milev4ArsenaL

  Barclays Premier League - Season 2015/2016

  Тоа докажува колку ви е семкарски тимот, дава пари на играчи шо јаделе гомна за нив.. Еве ви еден линк прочитајте големи клубови како го прават тоа. http://www.cbssports.com/general/eye-on-sports/25245931/deportivo-player-cut-after-team-discovers-insulting-tweet-about-club
 16. Milev4ArsenaL

  Barclays Premier League - Season 2015/2016

  Не се пали на предавници, за што да му покажат респект што избега од тимот како пи*ка. “If I ever wear a Chelsea shirt, you have permission to kill me.” – Cesc Fabregas, 2010
 17. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Не верувам, оти Арсенал го продади на Вулверхемптон, а после они го продадиа на AFC Bournemouth, инаку детето е Die hard Arsenal fan :)
 18. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Афобе е продаден 2 години веќе, инаку Торал стварно најмногу се истакнува од играчите кои се на позајмици, штета што Озил ја држе неговата позиција, но се надевам дека би добил шанса во Арсенал може да го пробат и како крило којзнае :)
 19. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Единствен играч шо го сака клубот со срце, тимот кога имаа повреди РВП и Диаби застана за нив, зошто сега да не застане за Џек, зарем заборавите каков талент има, вреде да му се даде шанса!!!
 20. Milev4ArsenaL

  Фан Клуб: Арсенал

  Навивам за Арсенал, нормално е да очекувам победа, скоро секоа екипа ја имаме победено во Европа, а да не очекувам да го победиме факинг Стоук... Тоа е лошо што самиот Арсенал ве навлечи последните 10 години да го смените мислењето за тимот, Арсенал јас што го знам може да победе секој, и да ме...
На врв Bottom