Резултати од барањето

 1. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дечки каде на мобдро да ги барам? Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 2. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако се гледа меѓусебен дуел од сезонава зошто сме позади Лестер моментално, да не е тоа правило само ако имаме исти бодови и иста гол разлика? Очигледно моменталниов тим слично како лани не е ментално дораснат за примање на поклони во завршницата, баш во овакви моменти се гледа кои играчи можат...
 3. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нека ја осигураат победата уште во прво па после нека ги одмара клучните, и тоа е ротација.
 4. fcwiz@RD

  Планинарење

  Фала ти, увидов дека ако не го знаеш теренот најпаметно е да тргнеш од Трпејца, ама толку брзо ли се искачува пошто гледам на wikiloc дека ја искачуваат за 4-5 саати.
 5. fcwiz@RD

  Планинарење

  Знае ли некој од која страна е подобро да се искачи Галичица до врв Магаро, од преспанско или од кај Трпејца? Дали воопшто има маркација и од каде почнува,за колку саати се искачува итн.
 6. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако дојде Санчо, Гринвуд ќе го потисне на десен бек да игра :D
 7. fcwiz@RD

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Она кога креираш мислење за играчи кои најверојатно ни си ги гледал повеќе од 5 минути генерално базирано на сајт за статистика :cuc: Ако постираш на англиски(ако воопшто знаеш) верувам дека ќе те забележи некој премиерлигаш, ќе ги отпушти сите скаути шо ги има и ќе го побара твоето експертско...
 8. fcwiz@RD

  Има ли реално некаква ТРЕТА ОПЦИЈА?

  Само заради тоа што некој има некаква визија што може да биде, треба само да се плука без да му се даде никава шанса да креира подобар свет со нашите пари, шо убаво сме навикнати да живееме со 200/300 евра шо неможеме да видиме подалеку од сопствениот нос. Мала земја како нашата со би требало 2...
 9. fcwiz@RD

  За мажите: машинка за бричење или стариот добар брич?

  Кога гледав нешто за средување на брада се двоумев меѓу тримеров и norelco серијата, цените беа слични и се одлучив за philips norelco multigroom 5000 и воопште не сум зажалил, ако бараш нешто мултифункционално разгледај ја и норелко серијата :)
 10. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако продолжиме како до сега бу требало да гледаме убав фудбал и најмалце 3 гола ;)
 11. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мене Грилиш ме потсеќа на Алан Смит шо не е воопшто лоша ствар ама играчите што не сум сакал Јунајтед да ги земе а дошле испаднале флупови(Фелаини,Ди Мариа,Свајни, Мата) се е тоа panic buy, благодарение на Оле првпат по ерата на Ферги имаме план, а и 5 од 5 му се трансферите што не се десило...
 12. fcwiz@RD

  Запознај ја Македонија - туристички водич

  Младост во Велес, Бабуна исто во Велес.
 13. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Незнам дали сте го гледале Грилиш? Во септември полни 25 , ликот е капитен има тотална слобода во играта и залудно губи повеќе топки од Лингард и Переира, позициите што му одговараат се am/lw/ss коишто кај нас се моментално покриени, доколку земеме десно крило, стопер и пожелно дефанзивен...
 14. fcwiz@RD

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нивото на дискусија(ако воопшто може да се нарече така) во фан клубов во последно време станува толку мизерно што повеќето од членовите кои имаат интересни/нормални мислења или анализи не ни постираат повеќе, па ни останува да читаме три четворица на коишто како да ги пратиле од штаб да навиваат...
 15. fcwiz@RD

  Дојран

  можеби храната е ок ама услугата е тешка мизерија.
 16. fcwiz@RD

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  има промоцоија во Жито, 6 лименки даб со гратис ваква термо торба :)
 17. fcwiz@RD

  Левица - Политичка партија

  Добра логика :facepalm: барем вака знаеме кој не ебе30 години, зошто да даваме шанса на непознати да не дупат?
 18. fcwiz@RD

  Часовници

  Не, За поевтини барај seico, citizen, но механички, има еден добар во б њатцх а ако бараш нешто поевтино тогаш гледај casio i citizen соларни.
 19. fcwiz@RD

  Коронавирус (COVID-19)

  За џабе ни се маските коа пензионерскава стока ти дише у врат, кај нас треба подрастични мерки, на пример шамар за секој шо ти го нарушува личниот простор.
 20. fcwiz@RD

  Counter Strike - Quarantine

  Ќе го зголеми некој лимитот на играчи или да гледаме само?
На врв Bottom