Резултати од барањето

 1. Хоуп

  Нехигиена и запоставеност во врска/брак

  Знам дека има теми за лична хигиена, секс хигиена, ама сакам да правам муабет за друго, ме интересираат мислења зошто сакам да знам зошто, дали е причина за неверства и слично. Секојдневно гледам мажени жени со влакнести нозе, со чорапа и јадранка, мрсна коса и испуштени стомаци, изеден пола лак...
 2. Хоуп

  Корејски филмови

  Може ги сакате, може не, може ви се сложени и не ги разликувате ликовите, ама корејските филмови за мене се едни од најдобрите филмови, со најдобрите пресврти, посебно кога се работи за трилери и крими приказни. Нека има една тема за нив ако е можно секако, па кој ги сака да предложи по два три...
 3. Хоуп

  Dario Argento

  Малце налудничаво е да растеш и воспитуваш дете со прераскажување на филмовите на овој режисер, но мајка ми беше опседната со него и скоро секој ден слушав за филмовите што толку ја восхитиле. И ете круша под круша паѓа и 20 и нешто години подоцна истото ми се случува и мене. Само тој дел со...
 4. Хоуп

  Социјални станови

  Ќерка сум на самохрана мајка и добивме социјален стан оваа година, па ме интересира се во врска со тоа кој знае да каже. Сеуште не сме преселени, не ги знаеме ни условите ни што како. Секаде се нервозни за прашања, па доколку некој е запознаен со ова еве и тема. Ви благодарам
На врв Bottom