Резултати од барањето

 1. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Не ти треба официјален веб сајт на клубот кога голман ти е Али Сафар. Идеш кај момакот на инстаграм и си пратиш шо се дешава со тренинзи, со искачанки, географија поновуеш градиво и така.
 2. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Да да новиот Љубо Врањеш да ти бил овој, ама ние да не сме знаеле. Баш се заебавме што го дадовме, со Гаџа ќе беше одличен тандем на центар.
 3. Centarski

  Македонско фудбалско првенство 2020/2021

  Значи газдата нивен нема никакви европски амбиции. Не е поентата само да ја освоиш македонската смрдлива лига, моментот е да направиш бум во Европа ( пласман во групи ЛШ или ЛЕ) или ајде бар неколку кола да поминеш, а не да се бламираш и примаш петарди од ебенава Мура. Реалноста е таа, дека...
 4. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Самс према играчите испадна најголемо говно. А и коментарот за ЕХФ ми беше генерално како организација, не само према нас.
 5. Centarski

  Македонско фудбалско првенство 2020/2021

  Се е ова нормално. Мура за Шкенди е Барселона.
 6. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Не бе ЕХФ се цвечка.
 7. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Значи на 15 јули почнуваме со подготовките за новата сезона. Као што спомна политичаров, сепак има уште трансфери ( на кои се чека само потпис) кои се ставени на стенд бај заради евентуалната одлуката на мафијашиве.
 8. Centarski

  ЕУРО 2020 - Финале | Италија - Англија | 11.07.2021 (21:00)

  Би сакал Италија да освои али мислам дека предност( + судии Вар и таквите срања) ќе има Англија. Нема да има ништо боље од жабарска радост на Вембли, и посрани енгленски фаци.
 9. Centarski

  Македонска ракометна суперлига

  Може да биде претседател на РФМ и сопственик на клуб?
 10. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  https://24rakomet.mk/%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D0%B4-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%86%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE-%D1%81/?fbclid=IwAR0T8HzZpnVUzdgN4NY2GPVwtFPngqoI7gOTMlL1fUoATfS1aBppA0Cnr0Y
 11. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Де бе и вие, ако не играме една сезона во ЛШ јака муда..
 12. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Gorenje može ke si fati dobra grupa.
 13. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Плус ЕХФ е една од најголемити "спортски" мафијашки организации која едвај чекаше да извади некоја ваква пиздарија на перфиден начин да го тргне Вардар. Не им одговараме више. Исто е и со оној Начевски, ќе си каснат од курот што Начевски е главен на судии 100 години.
 14. Centarski

  Фан клуб - РК Вардар

  Хаха ова е страшно. Уште пострашно е што копилињава глумат дека не постојат никакви механизми да му се наплатат пари на гомнаров. Да беше нормална држава до сеа лешперов ќе вратеше се што должи, ама па и ние од кој чекаме да ни помогне. Уште гнидата влегува во одбори на Македонски олимписки...
 15. Centarski

  ЕУРО 2020 - Нокаут фаза

  Oršič ja svrte sekoja čest za čoekov. Ušte Luka da zakova za pobeda i bajka na Hrvative.
 16. Centarski

  ЕУРО 2020 - Нокаут фаза

  Koja mizerija se Holandezive. Se iskenjaa u našana grupa, letnaa u oblaci za edna Češka da im go začuka i da gi isprati doma ušte vo osminafinale. Katastrofa.
 17. Centarski

  ЕУРО 2020 - Нокаут фаза

  Која мизерија е овој Велс.
 18. Centarski

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Која мизерија од Велс. Страшно.
 19. Centarski

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ја мислам Велс-Данска ќе биде лаганица ГГ.
 20. Centarski

  Македонска фудбалска репрезентација

  Aшко шестарот ќе го убоде Величе :duel: 1624641376 Така де, поред Џиџи овој лешперов Сер Боранија да го ставиш! Пу!
На врв Bottom