Резултати од барањето

 1. B

  Велес

  Супер е
 2. B

  Велес

  Прекрасно, ја заживеа темава
 3. B

  Патување во Египет

  sanydeys palacio, definitivno nema da zgresis, ti kazuvam oti mesec dena baravme idealen
 4. B

  Патување во Египет

  Зависи во кој хотел си? палацио?
 5. B

  Патување во Египет

  aj odi si preku agencija
 6. B

  Преспа и мариово

  ako imas i mobilen negov pisi mi
 7. B

  Преспа и мариово

  Му пишав, Благодарам!!!
 8. B

  Преспа и мариово

  ovoj period pogodno li e? ili ima mnogu branovi?sakam poradi zmiite, pretpostavuvam deka se krijat sega
 9. B

  Преспа и мариово

  Дали има некој идеја, како да стасам до голем град островов, ако познавате некој мештанин, што би се нафанал со моторен чамец да ме пренесе до таму, ве молам пуштете ми број од него
 10. B

  Патување во Египет

  мислам дека беше 15 долара да влезеш во пирамида, ама ние одлучивме да не влегуваме, немаше прилика, навистина е дообро организирано затоа што е многу жешко и со климатизиран автобус стасуваш точно до пирамидата, водачот те советува да не ја заобиколуваш затоа што е многу голема и времето ти е...
 11. B

  Патување во Египет

  Нема проблем, за бесна бринета тука сум, што треба.
 12. B

  Патување во Египет

  https://www.facebook.com/SunnyDaysEgypt/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCTpGkE-MpoBzZ9lV1_Q1ihk4hUZ5fPyv0PZSjL9eFKPTeqQwsPDcJDJSgC2vZ5ZnqXcHj-4wdHpIAu повели!!!
 13. B

  Патување во Египет

  ako sakas za hotel moze da ti preporacam, da go razgledas i na fb nie bar dobro pominavme bevme so deca, bez da imame slucai so truenja i slicni raboti, a nemase arapi, samo stranci, pretezno rusi i ukrainci.
 14. B

  Патување во Египет

  Ti odgovoriv uste prviot pat koga prasa, deka ne e tolku zesko kako sto se prikazuva, a i dobro se organizirani, sekade patuvas so dobro klimatiziran avtobus, ne te ostavaat mnogu vreme na zestinata.ako odis na ekskurziite vo kairo i vo luksor nudat na kraj za 5-10 evra krstarenje na nil, nikako...
 15. B

  Патување во Египет

  Ние поминавме одлично, единствен недостаток беше што пред две години кога отидовме имаше само програма 7 дена, ама сепак стигнавме секаде и во каиро, и луксор, и во аквариумот, и подморница. на сафари, бевме во молот со такси 9 души со една кола, успеа да дигне во град неверојатни 170км/х...
 16. B

  Патување во Египет

  Хаха , за мене најубав одмор до сега, незнам само за кој хотел прашува, јас со индијанциве убаво поминав, дури и древните еѓипјани бегаа од нас, само сепак пред да одите испитајте си убаво, хотел, многу важно да знаете дали ќе одат други од македонија во истиот хотел и ќе доаѓа често водачот да...
 17. B

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Не се од Јанина, туку од тие селата над Јанина, села близнаци, читав за нив затоа што сакав минатото лето таму да прошетам со децава,ама многу жештини и остана за наредна прилика, инаку многу јака семка...во едното село сите се јувелири и се распрснале низ европа, дел од нив и основачите на...
 18. B

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Зарем ќе ви беше сеедно ако син и на Катица не отидеше да работи кај Боки во телевизија и ќе мораше да замине на работа на брод?
 19. B

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  ova definitivno ili?
 20. B

  Порака од Нигерија

На врв Bottom