Резултати од барањето

 1. T

  Проблем при гледање ТВ

  Здраво, јас користам Windows 10 на мојот лаптоп и кога сакам да гледам телевизија во живо на Mozilla или Chrome место слика ми се појавува порака 'a plugin is needed to display this content'.Ја инсталирав најновата верзија на Mozilla,Java и Adobe Flasho player и пак не сака.Помош? Поздрав
 2. T

  МИСЛЕЊЕ ЗА VW Passat 2005-2006

  Здраво, Ме интересира мислења за VW Passat модел од 2005 1.9 TDI со 105 кс и модел 2,0 TDI 140 кс. По странските форуми читав (еве на овој форум на пример: http://forum.klix.ba/pasat-2006-godina-1-9-ili-2-0-tdi-pomoc-t72475s25.html и на неколку други )дека моделот 2,0 има голем проблем со...
 3. T

  Peugeot Jet Force мислења и совети

  Здраво, Заинтересиран сум за земање на половен скутер Peugeot Jet Force 50cc c-tech и сакам да кажам, но и да прашам некои работи :).Прво,се двоумев меѓу овој и Derbi GP1 Racing 50 cc.Пежото повеќе ми се свиѓа но сум слушал дека не биле незнам што особено инџекшнот правел проблем ,додека дербито...
 4. T

  Peugeot Jet Force мислења и совети

  Здраво, Заинтересиран сум за земање на половен скутер Peugeot Jet Force 50cc c-tech и сакам да кажам, но и да прашам некои работи :).Прво,се двоумев меѓу овој и Derbi GP1 Racing 50 cc.Пежото повеќе ми се свиѓа но сум слушал дека не биле незнам што особено инџекшнот правел проблем ,додека дербито...
 5. T

  Дискусија за звучници Cerwin-Vega

  Здраво, Сакам да отворам дискусија за Cerwin-Vega звучници.Дали некој имал искуство со овој бренд да ги има или да ги слушнал каков звук даваат па да сподели мислење? Кај нас најдов само во Артист кои имаат само неколку модели, дали знаете некоја друга фирма да продава вакви звучници? По...
 6. T

  Препорака за звучници за дома Jamo или Yamaha

  Здраво, Дали некој има искуство со овие два бренда,кое е подобро во однос цена-квалитет? Се мислам меѓу овие два модела: http://zec.mk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=153&category_id=26&option=com_virtuemart&Itemid=63...
 7. T

  Проблем со телевизор Grundig 40'' VLE 4321 BF

  Здраво! Купивме телевизор Grundig 40'' VLE 4321 BF и веројатно има проблем со фирмвер-от па ми треба апдејт. Ако може некој да ми прати линк за апдејт бидејќи неможам да најдам на официјалната страница на Grundig.
На врв Bottom