Резултати од барањето

 1. W

  Гуми (пневматици)

  Ги возам на автомобил со 180 HP со години (4 летни, 4 зимски). Никаков проблем, дури ни на големи брзини.
 2. W

  Гуми (пневматици)

  Од буџет варијанта само Nexen. Малку поскапи Sava (посебно зимски)
 3. W

  Станови во Скопје, совети за купување.

  Некој искуство со Porta Inzenering? Зградата кај Тобако
 4. W

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Има некој искуство со bitcoinup.io? Вреди да се инвестира?
 5. W

  Пазарете се тука!

  Продавам Самсунг А5 2017. Телефонот е како нов, користен само со заштитна маска и стакло. Купен од Т-Мобиле. Цена 8500ден. Продавам Хуавеи П8 Лите. Многу добро сочуван, купен од Т-Мобиле. Цена 3500ден.
 6. W

  Купувам Google Ads Користени Акаунти

  Google Adwords, ne Adsense taka?
 7. W

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Знае некој дали на оптичкиот интернет T-Home IP адресата е статичка или динамична? И ако е динамична дали воопшто има опција да се доплати за статична?
 8. W

  Сајтови и контакти за посредништво за работа во странство

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 9. W

  Работа и документи за програмер во странство???

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 10. W

  Работа во странство

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 11. W

  Роналдо vs Меси

  Ама да си глуп, глуп си. Хехеххехе
 12. W

  Дали би војувале за нашата земја ?

  Хахахаххаа никадддддддддд
 13. W

  Исчезнати лица

  https://zase.mk/articles/373475/za-zhal-majkata-na-pino-imashe-pravo
 14. W

  Бегство од Македонија

  Сето тоа со 40.000 ден плата во Македонија? Хахахах... 140.000 ден можда си мислел
 15. W

  Словенија

  Со 200-250 нема шанси. Плус кириите се секоја година поскапи. 300 најмалку за најскромен живот.
 16. W

  Лаптоп со i5 8ма генерација или со i7 7ма генерација на Intel процесор?

  Не е за гејминг. Повеќе е за софтвер алатки како фотошоп, autocad и слични дизајнерски алатки. А дали вреди уште некој денар плус па да се земе плус со SSD диск? Ви благодарам за одговорите на сите!
 17. W

  Лаптоп со i5 8ма генерација или со i7 7ма генерација на Intel процесор?

  Во план сум да купам лаптоп, буџет некаде околу 40000 денари. Па би сакал да знам ваше мислење, која опција е подобра? Дали понова генерација со i5 процесор или да се оди со малку постарата 7ма но со помоќен процесор i7. Цените се тука некаде
 18. W

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Зарем стварно мислиш дека се природни?
 19. W

  Бодибилдинг суплементи

  Веднаш по тренинг која е најдобра комбинација од овие? 1. Креатин + протеин + декстроза 2. Креатин + протеин 3. креатин + декстроза
 20. W

  Бодибилдинг суплементи

  Креатин, во денови кога вежбам после тренинг со whey, а кога не вежбам? Наутро, навечер?
На врв Bottom