Резултати од барањето

 1. Ilumious

  Општи дискусии за ТВ серии

  Серијата е маестрална ама ако сакаш шематски серии не е за тебе.
 2. Ilumious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Еј не знам колку сте запознати ама тогаш кога управата бараше некаде да го истопори Руни, се преговараше со Кавани уште додека беше во Наполи и ликот побара некоја урнебес плата за тогашни стандарди со оправдување дека тазе се развел и плаќал алиментација [emoji23][emoji23][emoji23] Мислам дека...
 3. Ilumious

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Малиќи почесен конзул во Мексико :icon_lol: брате ти таму ќе го јадеш за месец дена, не ти е ова Фиром ама ајде играјте си курот со црпко
 4. Ilumious

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Пракса ваљда :)
 5. Ilumious

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Имаш смечери (напаѓачи), блокери, пасери и либеро кој никогаш не сервира. Се брани со блок од тројца а другите ја штитат дијагоналата, нешто како во фудбал кога се шутира слободен, живиот ѕид ја штити едната страна од голот, голманот другат. Ако го смириш смечот (нападот) од противникот, топката...
 6. Ilumious

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Ѓорѓиев триста мајки им изнаеба, браво царе!
 7. Ilumious

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Спортов чоече, мајка ми и за репрезентација играла на времето а јас појма си немам ни да примам топка, гревовите не ми се гледаат, секој напад на дечкиве се стегам мислам ќе го изеде некој по фаца :pos: Браво за момциве, денес ги нема глупите грешки (y)
 8. Ilumious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А нели мислите дека не се засилија кај што треба зошто не сакаат да трупаат ханзапласт играчи за да те изгураат само сезонава додека ги донесат тие што сакаат, зошто пак после ќе треба сосила да ги бркаат од клубов? Да не мислите дека јас се согласувам со ова ама ја земам во предвид и оваа...
 9. Ilumious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Де Геа каков пилиштар беше кога дојде, сега на видеана гледам и брчки му излегле :D
 10. Ilumious

  Како сте задоволни од градбите на Настел?

  Онаа над Електрометал, не ги разликувам баш а и не сум дома за да проверам која беше :/
 11. Ilumious

  Premier League - Season 2019/2020

  250,000 неделно основица со бонуси макс 350,000
 12. Ilumious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ДДГ од секогаш коментирал како Англија е супер средина за него и дека обожава што Манчестер е примарно место за концерти на рок бендови. Мислам дека освен Реал никогаш не ни имаше во игра друг клуб. Голем плус е и што се здружи со оној од ГоТ кој е навивач на клубов па си тепаат време.
 13. Ilumious

  Како сте задоволни од градбите на Настел?

  Да, за истиот стан за кој што коментирав - после 6 месеци живеење на луѓево им се испооткачија и кваки и лајсни и прозорот клапна (гумата) и што не.
 14. Ilumious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  од рубриката „mnogu se 80 mil“ издвојуваме
 15. Ilumious

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  На форум на запад не смееш да правиш нов јузер откако те банирале со првиот зошто си врзан со мејлот од провајдерот, па никому ништо. :toe: Мислам, да не го селектираме само тоа што ни одговара.
 16. Ilumious

  Premier League - Season 2019/2020

  No side in the Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1 & Bundesliga have conceded more shots than Arsenal (96) this season. [@oilysailor] #AFC #WATARS Ауу...
 17. Ilumious

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ова не можеш да им го објасниш, не знам зошто уште пробуваш. Треба да се има регистар на миленици, не може секоја ретарда да купува што и текне и после испушти го. Гледам сега во мода е влекачи по ФБ бараат, страшна работа, уште игуани по улици фалат.
 18. Ilumious

  Premier League - Season 2019/2020

  Мурињо колку форсираше за овој Дукуре :icon_mrgr:
 19. Ilumious

  Premier League - Season 2019/2020

  Знам дека ќе се најде некој увреџен сега ама како што Арсенал има пропатено од Балканци.. :toe:
 20. Ilumious

  Premier League - Season 2019/2020

  Се согласувам ама не може па и да не смениш барем за момент, минута немаше откако падна голот.
На врв Bottom