Резултати од барањето

 1. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Јас толкав баксуз сум што и со 250е неможам да ги дуплирам...
 2. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Што мислите за leicester ГГ ?
 3. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Рома *** --- надополнето: 8 мај 2013 во 19:45 --- Незнам зошто не излезе претходниот пост. Значи со 42 евра вчера ја играв Рома сингле да ја победи на Киево. Кога видов во 80та дека губи реков да ја бранам со 8 евра да не падне гол.. Арно ама, јас по грешка сум типовал да даде гол Киево. со 8...
 4. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Јас со 10е депозит пред 9 дена имам на сметка 120 евра којшто ги добив по грешка :) како да си ги земам сега ? Побарав да ми ги префрлат на картичка а не ми се јавуваат. Има друг начин ?
 5. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Јас на bet365 побарав withdraw, сеуште ми се немаат јавено.
 6. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Значи не е ништо страшно и не боли ? Хехе :) шала настрана.. Слушнав дека праќале писма до дома.. Во кој случај праќаат ??
 7. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Тоа е онлајн чат ? Значи нема праќање на пасош или нешто слично ? Ти кога го направи тоа што ти рекоја ? Англиски правиш муабет ? Ве молам за помош. Почнав со 5е и направив добра сума за 9 дена и сакам да подигнам еден дел.
 8. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Сакам да направам withdraw на бет365... Ми бараат Request call back... Шо е финтата ??
 9. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Дечки дај кажете ваше мислење за некоја утакмица вечер ? За утре ? Да се игра на нешто посигурно и со поголем влог. Не пратам повеќе страни на ФБ.
 10. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Fulham - reading GG Norwich - Aston Villa GG Swansea - Man city 0-2 Tottenham - southampton - 1 West brom - Wigan GG Cobh Ramblers - Finn Harps 3+ (оваа сам ја пишав и чекам да паднат уште два гола. 20та минута е) ... И мала поправка.. Со 2е уплата 53.02е добивка :)
 11. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Благодарение на вас искомбинирав 6 утакмици од кој што 5 влегоја, уште ирска ја чекам 3+ и со 5е уплата 52е добивка :)
 12. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Хахаха Утакмицата заврши 10-2 :)
 13. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Охрид 2004 веќе два пати од истава утакмица губат 6-1, јас ја уплатив 3+ на 20 евра на бет365.
 14. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  РЕАЛ 1 и 3+ , вреди да се игра на повисока сума ??
 15. T

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Здраво. Дали знаете кај можи да се уплатат Македонска Лига 2 утакмици ? Дали воопшто е можно ?
 16. T

  Приватни факултети во Охрид и Струга

  Нема шанси. Значи да не се лажеме. За 6ка во секој факултет е лесно да добиеш. Финтата е тежината во добивање на повисока оценка. Убеден сум дека на ФОН потешко се добива 10ка одколку на државниот факултет што е во Струга. За Скопските државни факултети незнам. Јас кажувам за Струга.
 17. T

  Samsung Galaxy S III или iPhone 5?

  Не ни знам кој е :) само сакав да кажам доколку некој се осмели да направи разлика помеѓу две нешта Мора да ги има употребувано , а не да гледа на јутјуб или некои форуми, бидејќи и тие реклами знаат некогаш да ги финансираат Apple или Samsung.
 18. T

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Што мислите фенер и челзи ќе дадат барем еден гол ?
 19. T

  Приватни факултети во Охрид и Струга

  Секаде во светот приватните универзитети повеќе се вреднуваат. Спротивно е само во Македонија.Којзнае зошто е тоа така. Мислам дека не е така како што кажавте. Еве еден типичен пример. Еден другар на државен економски факултет во Струга, на колоквиум добива прашања со заокружување. Додека ние...
 20. T

  Samsung Galaxy S III или iPhone 5?

  Значи сепак би рекол дека е ствар до вкусот. А за брзината не треба ни да се прави муабет, бидејќи с3, нексусот, им треба 3 GB of RAM, и незнам колку јадрен процесор за да дојде на исто рамниште со ајфонот. Слободно споредете iPhone 4S so Galaxy s3 и ќе се запримети разлика. Тие што имаат...
На врв Bottom