Резултати од барањето

 1. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Многу ми помогнавте ,фала многу.
 2. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Колку време го имаш од таму телефонот??И дали имаш некои проблеми со него.
 3. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Здраво ,планирам да земам телефон и сум во дилема дали од Ледиком или од Нептун. Дали има некој што подолго има телефон од Ледиком и ако може да ми каже какво му е искуството и каква му е состојбата и како е задоволен. Подолг период го сметам од 2-4 години. Фала многу.
 4. B

  Уписи на факултет[генерална дискусија]

  Некој да ми каже како функционираат казнените поени за упис и колку пари..фала
На врв Bottom