Резултати од барањето

 1. H

  Breaking Bad

  Немам потреба да ги гледам последните епизоди, оваа е финалето. Oscar worthy. И без расмислување Ozymandias > Red Wedding. --- надополнето: 16 септември 2013 во 13:40 --- Немам потреба да ги гледам последните епизоди, оваа е финалето. Oscar worthy. И без расмислување Ozymandias > Red Wedding.
 2. H

  The Killing

  Мрачен старт на новата сезона, баш каков што сакаме.
 3. H

  Harlem Shake

  Од тука почна се: и...
 4. H

  Fringe

  Серијата започна со Волтер пренесувајќи туѓ син преку портал и така и заврши.
 5. H

  Крими филмови - тип на музика?

  Disco funk
 6. H

  Најдоброто и најлошото финале на серија (внимателно спојлери)

  Најдоброто финале од било која серија.
 7. H

  Општи дискусии за ТВ серии

 8. H

  Општи дискусии за ТВ серии

  Одлична епизода! Бајаги време се задржаа кај нас, околу 15-20 мин. Интересно беше од друга перспектива да се види земјава. Белки ќе има уште малку од тука во следната епизода.
 9. H

  The Walking Dead

  Најдобрата епизода од последните 2 сезони.
 10. H

  Општи дискусии за ТВ серии

  Не заебавај. Карл бил во Македонија?!
 11. H

  Breaking Bad

 12. H

  Dynaudio монитори

  Dynaudio се дефинитивно едни од најдобрите монитори со реално достапна цена, меѓутоа кој модел ќе го земеш зависи од големината на студиото/собата и дали ти е барем малку од малку акустично опремена. Тој модел погоре би бил доволен за продукција во мала соба, во спротивно BM6 или 15a, кој и да...
 13. H

  Breaking Bad

 14. H

  Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

  Првата половина од сетот беше малку досадна, со тој електро транс, ама се оправи понатаму. Се на се беше добра журка, на добра локација и со добра публика. Полно беше дури до крајот, до кај 5.20.
 15. H

  Која серија повеќе ја сакате и зошто? (Fear the Walking Dead vs. The Walking Dead: World Beyond)

  Dexter > Breaking Bad Мое мислење е дека освен претходната сезона од BB, останатите не беа претерано возбудливи. Исто мислам дека некои фанови на BB ја користат серијата како ego boost со хиперболи и преувеличување, можеби дека први ја гледале, а повеќето прекасно започнале. А во Декстер освен...
 16. H

  Falling Skies

  Серијава е ОК само ако ги скокаш клишеата и беспотребно исфорсираните драма моменти, помеѓу неадекватните главни ликови и премногу лошото сценарио при што на крај за гледање се собираат вкупно само 15-20 минути од епизода.
 17. H

  Cavo Paradiso - Mykonos / Summer 2012

  Не е само овој клуб на Миконос што има ваква програма. Миконос е веднаш после Ибица како "најклаберски" остров. Како што има еден куп клубови на Ибица што носат врвни диџеи и Миконос исто има многу клубови. Нема промашување на кој остров и да се отиде.
 18. H

  Community

  3 нови епизоди во еден ден како финале на сезоната. Не престанав да се смеам дури ги гледав. Толку оригинална серија како оваа нема.
 19. H

  How I Met Your Mother

  Серијава е катастрофа последниве 2 години, а и сезоната така заврши. Единствено овој се вади со вакви сцени:
На врв Bottom