Резултати од барањето

 1. SOAD_f

  Македонци, каде е светот, каде сме ние ??

  Пошто сум во Бугариjа, на facebook наидов на една страна за наогане на спонзорииииии ..... Тоа ме поттикна да отворам тема и да ве прашам, би барале ли некогаш спонзоруша по вакви страни?? Не се однесува само на мажите , ами и на женските. Jас не би се ни осудила да се регистрирам. А вие...
 2. SOAD_f

  Велат "невозможниот квиз" хихихихих

  http://www.crnobelo.com.mk/zabava/testikviz/nevozmozniot-kviz.html Stasav do 20 prasanje na red ste vie i vasite nervi:))):baeh::baeh::baeh::baeh:
 3. SOAD_f

  Бугарска цепажа

  http://motika.neotel.net.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=61#comment7584 Поздрав со песнава
На врв Bottom