Резултати од барањето

 1. B

  Фото хумор и интересни фотки!

 2. B

  Кога Македонците зборуваат српски

  Моја другарка беше во Србија и таму разгледувала некакви постелнини за спалната да купи. Е сега сакала дводелни таму како одат , поединечни постелнини за неа и за мажот, арно ама продавачката ја убедувала да купи целосен јорган, и оваа како изговор и кажала, цитирам: А не могу тако, свако вече...
 3. B

  Покер

  Јас играм на poker888 , мислам дека таа е најголема и најглобална. Ако планираш таму да се регистрираш, и ако тоа го направиш преку мене, би ти бил благодарен.. Ќе ми дадат некој бонус тикет за турнир.Јас играм еден месец, скоро секоја вечер ...повеќе играм од забава на турнири од 1.10$ до...
 4. B

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  Пред 10тина години како тинејџер најсекси ми беше Сега ми е Северинчето.
 5. B

  Пречекорени денови во ЕУ

  Новиот пасош е чист, нема печат кога си излегол или си влегол во ЕУ. Секако може да те провери, но не е толку строго се поминува, зборувам за да не ги подмитува да извади нов пасош.
 6. B

  Пречекорени денови во ЕУ

  Тоа само на аеродром, работев во Германија 6 месеци со бг пасош, но исто со мене имаше уште 5 луѓе што работеа со мк пасош кои го направиа истото, односно пред да им истече рокот за влез во ЕУ се вратија, извадиа нови пасоши и се вратија назат со автобус. Немаше никаков проблем, само ги опоменаа...
 7. B

  Пречекорени денови во ЕУ

  Оди извади си нов пасош, пријави го за изгубен стариот и земи нов.
На врв Bottom