Резултати од барањето

 1. S

  Плати во ИТ Секторот

  Ме интересира како се движат платите во Македонија во ИТ секторот? Би било добро да споделуваме некоја информација како за ориентација. Јас работам во соседна Бугарија во еден од поголемите градови (не е Софија). Позиција: Техничка поддршка/систем администратор Стаж (работно искуство): 10...
 2. S

  Менаџирање Facebook fan страници (и се околу нив)

  Насловот кажува се. Купувам фејсбук страни. Страната треба да има минимум 150 000 лајкови. Мора да се странски!
 3. S

  Alfa Romeo 159 1.9 JTD

  Ми треба ваше мислење за колава. 2006 годиште, 130 000 км поминато, електроника и механика е одлична, проверено. Каква е за одржување, дали се јавуваат посериозни и скапи дефекти? Било какви искуства околу колава?
На врв Bottom