Резултати од барањето

 1. -Mr.Positive-

  UEFA Champions League 2010-2011

  Shalke ?-? Barcelona Real ?-? Manchester Utd Shatjor ?-? Inter Tottenham ?-? Chelsea
 2. -Mr.Positive-

  Фан клуб: Милан

  Абе све се средено Гледај и ич не се секирај
 3. -Mr.Positive-

  Serie A 2010/2011

  Јувентус се мачи Парма го квачи :nesum:
 4. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  Фиорентина осудени од господ да губат 1-0 од милан на гости и 0-2/3 домашен господ не ве сака чедо божјо:pop::pop::pop:
 5. -Mr.Positive-

  Serie A 2009/2010

  livescore 83* Lazio [1 - 2] AS Roma :tapp:
 6. -Mr.Positive-

  Опишете го членот над тебе со 3 збора

  како добар човек :wink:
 7. -Mr.Positive-

  Те банирам, поради...

  User Baned Reason : Somebody has to be banned im sorry its you :(
 8. -Mr.Positive-

  Што би правел со членот над тебе ако сте на пуст остров?

  Би гледале вечер Барса арсенал :tv:
 9. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  добар е бориело да даде гол од пенал :kesa:
 10. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  вечер :pop::pop::pop:
 11. -Mr.Positive-

  Рома vs. Интер 27 Март (сабота)

  ја ке навивам за интер за да му се смејам на baze_sk на профил :kesa:
 12. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  ова тарот кажаа наполи 1-2 јуве изгледа погрешно сум ги прочитал :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 13. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Игуаин го пцуете у ЛШ ама гледате ли колку вреди мин 2 гола на секоја утакмица gekafe:kesa::kesa:
 14. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Јувентус

  тепате вечер 1-2 :tv:
 15. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  parma 4-0 gi tepame :kesa:
 16. -Mr.Positive-

  Што би правел со членот над тебе ако сте на пуст остров?

  ke gledame Барса у финале:tv:
 17. -Mr.Positive-

  Serie A 2009/2010

  не се арсенал нишо подобри ......:kesa:
 18. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  Parma 1-2 Ac Milan Ac Milan 3-0 Lazio Cagliari 0-0 Ac Milan Ac Milan 1-0 Catania Sampdoria 2-1 Ac Milan Palermo 2-0 Ac Milan Ac Milan 1-0 Fiorentina Genoa 1-0 Ac Milan Ac Milan 1-1 Juventus :kesa:
 19. -Mr.Positive-

  Bundesliga 2009/2010

  wolfsburg :kesa:
 20. -Mr.Positive-

  Фан Клуб: Милан

  дај не заебавај ми дава тамо некој си кампагнар-срање гол :uvo:
На врв Bottom