Резултати од барањето

 1. vlatkoufo

  Canon EF 50mm f/1.8 II

  Canon EF 50mm f/1.8 II во топ состојба ! цена 100 еур !
 2. vlatkoufo

  Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM

  Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM во топ состојба ,има квалитет како canon 24-105 L цена 250 еур ! тел.070 2828 515 --- надополнето: 15 февруари 2014 во 13:07 --- тел 070 282 515
 3. vlatkoufo

  Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM -Canon

  Sigma 10-20mm 1:4-5.6 EX DC HSM за Canon во топ состојба ,не гребнат како нов,во оригинална торбичка! цена 380 еур ! Кој е заинтеренсиран само на телефон нека ме бара,тука не одговарам на пораки! тел.070 282 515
 4. vlatkoufo

  Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6

  Tokina RMC 100 - 300 mm / 5.6 FD mount во топ состојба ! цена 2000 ден ! тел 070 282 515
 5. vlatkoufo

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC-Canon

  Sigma DC Macro 17-70mm F/2.8-4.5 DC raboti samo manuelno,nesto e izmesteno kaj zapcanisite za auto fokus,negdeka faka negdeka ne,inaku staklata bez nikakvi grebnatinki. tel.070 282 515
 6. vlatkoufo

  canon teleconverter 1.4 x 46mm

  canon teleconverter 1.4 x 46mm навој,без грепка ! цена 1500 ден тел.070 282 515
 7. vlatkoufo

  Minolta MC Rokkor-PF 135 mm F/2.8

  minolta rokkor-pf 135mm 2.8 во топ состојба ! цена 50 еур ! тел.070 282 515
 8. vlatkoufo

  Minolta MC Rokkor-PF 135 mm F/2.8

  minolta rokkor-pf 135mm 2.8 во топ состојба ! цена 50 еур ! тел.070 282 515
 9. vlatkoufo

  Canon FD 70-210mm f4

  Canon fd 70-210mm f4 -во топ состојба ,не гребнат ! тел.070 282 515
 10. vlatkoufo

  Soligor AF MC 75-200mm f/4.5 Macro -Sony mount

  soligor af 75-200mm f4.5 -Sony mount, во топ состојба ! цена 5000 ден ! тел.070 282 515
 11. vlatkoufo

  Купувам EN-EL3e батерија

  Kupuvam EN-EL3e оригинална Nikon батерија ! тел 070 282 515
 12. vlatkoufo

  Pentax SMC-FA 28-80mm F3.5-4.7

  Pentax SMC-FA 28-80mm F3.5-4.7 цена 50 еур ! тел.070 282 515
 13. vlatkoufo

  Nikon AF Nikkor 35-70mm 3.3-4.5

  Nikon AF Nikkor 35-70mm 3.3-4.5 во топ состојба! тел.070 282 515
 14. vlatkoufo

  Sigma APO UC 70-210 mm F/4.0-5.6 -Pentax

  Sigma APO UC 70-210 mm F/4.0-5.6 -Pentax mount,топ состојба со Lens hood ! tel 070 282 515
 15. vlatkoufo

  Minolta AF 28-80mm F4-5.6

  Minolta AF 28-80mm F4-5.6 A-mount (sony mount) во топ состојба цена 2000 ден! 070 282 515
 16. vlatkoufo

  Pentax SMC Pentax-F 1.7x AF Adapter(teleconverter)

  Pentax SMC Pentax-F 1.7x AF Adapter(teleconverter) во топ состојба,како нов ,не гребнат,со оригинална Pentax торбичка ! тел.070 282 515
 17. vlatkoufo

  b+w 52e top-pol -POLARIZER !

  b+w 52e top-pol -52mm polalizer ! тел.070 282 515
 18. vlatkoufo

  Изнајмувам Carl Zeiss објективи !

  Iznajmuvam Carl zeis objektivi ,medium format,so adapter za Canon,odlicni za snimanje i slikanje ! Carl Zeiss MC Sonnar 180mm f2.8 MC Carl Zeiss MC Flektogon 50mm f4 Carl Zeiss MC Biometar 80mm f2.8 site objektivi se vo top sostojba,i se izdavaat vo komplet ! Cena od 1 den 50 eur ! Eve edno...
 19. vlatkoufo

  Nikkor AF 35mm f/2 D

  Nikkor AF 35mm f/2 D во топ состојба! фиксна цена 250 еур ! 070 282 515
 20. vlatkoufo

  Блиц Canon Speedlite 270EX II

  Блиц Canon Speedlite 270EX II нов ,воопшто не користен. За цена и информации на тел.070 282 515 --- надополнето: 25 ноември 2013 во 17:48 ---
На врв Bottom