Резултати од барањето

  1. N

    Добитници на лотарија за САД

    Би сакала да ме упатите повеќе во оваа област од туризмот, од каде и како да добиеш виза од лотарија и каде треба да аплицирам ? благодарам однапред :pipi:
  2. N

    Сакам да научам да свирам виолина!

    Sega luge vaka jas imam 17 godini i mojata zelba e da naucam da sviram violina nemam odeno nizo muzicko ...sto mislite ajde iskusnite dali e mozno na vozrast kako mojata da se nauci da se sviri violina? Toa mi e zivoten son ne me pustija koa bev mala moive ...
На врв Bottom