Резултати од барањето

 1. W

  Реселер хостинг

  прашав во ухост ми рекоа дека можам реселери да правам со впс и дедициран хостинг дали е точно тоа?
 2. W

  Реселер хостинг

  Имам едно прашање како да продавам реселер хостинг дали пред тоа треба да имам дедициран хостинг и со тоа да правам реселер за да продавам реселер хостинг или како кажете ми некој што продава хостинг што можеш да продаваш реселер
 3. W

  Сервер

  може нешто инфо да ми кажеш за сервериве на што се приклучуват дали трошат мн струја се што знаеш кажи ми
 4. W

  Сервер

  зашто не може?
 5. W

  Сервер

  Зашто?
 6. W

  Сервер

  Здраво може не и е местот тука на темава ако е така ја молам администрацијата да ја премести имам едно прашање сакам да купам хостинг сервер од ebay http://cgi.ebay.com/Dell-PowerEdge-860-Pentium-D-2-8GHz-4GB-80GB-w-RAILS-/170590472719?pt=COMP_EN_Servers&hash=item27b7fc0a0f#ht_1058wt_1140 да...
 7. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Ќе може ли некој да ми најде бесплатни флеш темплати за веб хостинг кој може да ги едитирам
 8. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  како можам да го најдам дали кога кој било флеш темплејт ке симнам го има тој фајл?
 9. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Флеш темплејт Здраво имам едно прашање до дизајнериве ме интересира дали ако симнам флеш темплејт ке можам да го едитирам во Asobe flash cs3 и дали е потребно тој темплејт да има нешто дополнително за да можам да го едитирам или ништо посебно?
 10. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  abe koj poabara jomla znami word pres znam da inst 2 greska vi e ova ne mi treba jomla ako mi trebalo ke se inst i tolku gladate pisav mi treba tut kako da napravam dinamicen sajt a ne vie jomla da mi kuzvate
 11. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  ако може некој да ми прати тут како да направам динамичен сајт или cms
 12. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  pa nesto sli4no kako kaj jomla takvi polinja
 13. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  прашав нешто друго а не прашав од кај да почнам прашав од каде да ги најдам тие линкови за да гиставам на дримвивер пример линк за мени Contact како да направам од каде линк за да го ставам?
 14. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  најдов темп го едитирам на дримвивер и како да додадам линк се рапоти за хтмл темп доле знам има Link: у дримвивер али од кај да ги најдам тие линкови како да ги направам на страната па псоле овде да ги додадам?
 15. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Дручарче не ми требаат готови скрипти како џумла и друпал
 16. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Тешко ли се работи сам ги пишуваш кодовите или дадени ти се па само ти ги додаваш?
 17. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  kako da napravam web strana koja kesodzri polinja za editiranje ne begajte od temata ne mi spomnuvajte cms :D??
 18. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  како да направам веб страна врз основа на овој темплејт, кој ке содржи полиња за едитирање?
 19. W

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Дечко убаво ти вика Принц никој нема да ти се најде да ти направи таква скрипта под 100 евра и плус тоа за веб хост они од тебе ке очекуваат дека ке имаш заработувачка и ке ти бараат повеќе пари
На врв Bottom