Резултати од барањето

 1. negisakamonnet

  Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

  Ми изгледа премногу компликувано.Мислев на некои од продавница што има.
 2. negisakamonnet

  Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

  Да не знае некој некои високо протеински чоколадциња и снакс?
 3. negisakamonnet

  Топ 100 најкул Facebook групи и статуси

  ‎"Судено ни било да бидеме заедно" -Му реков на цимерот од ќелијата.
 4. negisakamonnet

  Сунгерка/Раванија

  Ич не е убаво ова, а да не зборам колку калории и шеќери има.
 5. negisakamonnet

  Сунгерка/Раванија

  Арванија.
 6. negisakamonnet

  Германија го укинува правото на вода, истата ќе се наплаќа

  Фала на објаснувањето. он топик: не верувам дека ова ќе се проследи.
 7. negisakamonnet

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Вчера незнам кој гледал гледал, ама не знам дали го видовте оној романецот што боксуваше против тој албанецот но дечкото најдобро избоксира од сите борци да не знае некој како се викаше ?
 8. negisakamonnet

  Германија го укинува правото на вода, истата ќе се наплаќа

  Не сфаќам, зарем ние не ја плаќаме водата во Македонија ? Дали до сега не се плаќала во Германија?
 9. negisakamonnet

  Фан Клуб: Интер

  Прекрасна игра вечерва, од сега ако не влеземе во форма тогаш никош нема.
 10. negisakamonnet

  Бодибилдинг суплементи

  Колку чинат протеински шејкови и каде можам да најдам ?
 11. negisakamonnet

  Ергенска вечер-помош околу изненадување,поклон??

  Ах, кога ќе умираш ќе си викаш, баш супер што тогаш не се забавував, малце повише барем пари имав.
 12. negisakamonnet

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Ги фалат овие на филипс, така што мислам дека подобро е на филипс да земеш.
 13. negisakamonnet

  Apple стикери

  http://forum.kajgana.com/threads/Каде-може-да-најдам-Општи-прашања.30753/page-567 Избриши ја оваа тема,има една.
 14. negisakamonnet

  Зошто Економскиот факултет не е просперитетен ?!

  Како средношколец што планираше да се запише на економски, you made me thinк.
 15. negisakamonnet

  FIFA 13

  Верувал или не сум пробал.Освен ако не играш на лесно или средно ниво, противникот одеднаш мава пресинг кога се подаваш со голман без да идеш напред и како така ја земаат топката и постигнуваат гол. Еднаш водев 3-0 на полувреме, добив црвен картон и во второ полувреме си викам ај ќе си подавам...
 16. negisakamonnet

  FIFA 13

  Играта е скриптирана, значи енџинот наредува кога ќе победиш и кога ќе изгубиш.
 17. negisakamonnet

  Топ 100 најкул Facebook групи и статуси

  Училиштето е само пауза помеѓу прва и втора тура спиење.
 18. negisakamonnet

  Протест за морал, разум и свест (Петок 1.03.2013 16:00h)

  Толку не ви се свиѓа "Империја" почнавте да штајкувате.
 19. negisakamonnet

  Препораки за игри

  Ako moze nekoj da predlozi igra slicna na swat 3 i swat 4 ?
 20. negisakamonnet

  По крајот на концертот, диригент скокнал во публика

  Не е смешно.Се прашувам дали навистина некој се насмеал кога ПРОЧИТАЛ дека диригент скокнал во публика?
На врв Bottom