Резултати од барањето

  1. Silvio

    Boardwalk Empire

    Новата серија на HBO која започнува со емитување вечерва во 9 часот по некое америчко време, така да кај нас ке биде достапна доцна навечер или најубаво утре. Значи серијава е креирана од Теренс Винтер добитникот на Еми награда за легендарната The Sopranos. Прсти има замешано и Martin Scorsese...
На врв Bottom