Резултати од барањето

 1. Fypo

  Пазарете се тука!

  Купувам НЕКСУС 4, ( Nexus 4 ) Понуди ?
 2. Fypo

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  таков е и планот, али се наоѓа ли нешто добро на старо ?
 3. Fypo

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Сакам да зеам стварно добар телефон, проблемот е што сум ограничен во буџетот, еве да кажеме на 9 000 макс. Дајте совет за добра машина на таа пара што можам да ја земам?
 4. Fypo

  Матура

  Еве ви ги темите за есејот, вежбајте си ги
 5. Fypo

  Матура

  hm bez pismo -15. i nekoe drugo bodce izgubeno nenadejno tesko e da se ocekuva 4 :/ realno 3
 6. Fypo

  Матура

  A aко немш адреса ? мене ми е Dear Editor ........... sincerely на крај.. адресата ја заборавив...
 7. Fypo

  Матура

  Како и да е не треба да биде грешка, баш е попрегледно кога има остевено празен ред...
 8. Fypo

  Матура

  ТЕМА ЗА ЕСЕЈОТ АНГЛИСКИ ОД нова, приватнава гимназија, ми кажа другар, им ја посочиле оваа тема па колку ќе биде вистина ќе видме... An essay of an invention you couldn't live without
 9. Fypo

  brat moze da pravime eden muabet ? fb skype, ili kako i da e ?

  brat moze da pravime eden muabet ? fb skype, ili kako i da e ?
 10. Fypo

  Дај му дијагноза на членот над тебе

  Некроза на половиот орган
 11. Fypo

  Дај му дијагноза на членот над тебе

  Право на Гинегологија Излеа е труден !
 12. Fypo

  Акни (бубуљици) на половиот орган

  Oд овие белите имав едно на пенисот ми стоеше 2-3 месеци и гледам испадна Ништо страшно --- надополнето: Aug 2, 2011 3:34 PM --- Не сум го сликал сигурно хехеххехе
 13. Fypo

  Ви се случила некоја натприродна работа?

  да да истото и мене ми се има десено ама мислам дека тоа само си го замислуваме...
 14. Fypo

  Закопани работи

  Баш вујко ми кажуваше во бутел во некоја куќа на неков познајник нашле злато. Прказната вака течела......демек дошол некој Турчин и зборел со газдата на куќата, он од татко му Стар Турчин што живеел порано во таа куќа и на бегање оставил, закопал мн злато и оставил мапи. И ја продал куќата, И...
На врв Bottom