Резултати од барањето

 1. S

  Купување преку интернет (генерална дискусија)

  Дали знае некој кое е правилото со царинење на пратки од aliexpress? дали воопшто се царинат и ако се царинат над која сума и колку?
 2. S

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Може да ми кажеш дали купуваш со МК лична карта оти мене ова ми го пишува на Coinbase: bitcoin is not tradable in your region.
 3. S

  Interactive solutions -Ohrid

  Може да се работи од одма или мора да си во Охрид?
 4. S

  Interactive solutions -Ohrid

  За што е фирмава и што работиш? може да ми дадеш повеќе инфо какви позиции имаат?
 5. S

  Skopje East Gate

  да, вработени со просечна плата од 20k и ќе работат и за викенд и празници и за нив не постои одмор додека некој милионер си седи на газот-КАПИТАЛИЗАМ треба да подржуваат македонски брендови, македонски продавници а не светски милионски бизниси.
 6. S

  Каде развивате филм во Скопје? Од каде можам да си купам филм во поголеми количини?

  чисто од хоби, имма Zenit стар од 80ти. Инаку од секогаш сум сакала да сликам и сега го почнувам како хоби :pipi::angel: 1613756728 благодара, ќе ги проверам
 7. S

  Каде развивате филм во Скопје? Од каде можам да си купам филм во поголеми количини?

  Здраво, еднаш развивав филм во фото студио Јасмина во Лептокарија но не ми се бендисува, дали знаете друго место што развива филмови и врши продажба на филмови? Или пак можеби има некој што сака да си ги продаде неискористените филмови? :LOL:
На врв Bottom