Резултати од барањето

 1. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Nekoj da mi kaze iskustvo za Daikin klima https://klimi.mk/product/301 isklucivo za greenje me interesira ili gree fairy 18
 2. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Pomos okolu izbor na klima inverter pomegju vivax 18 aeri i gree 18 fairy ednata e 40000 drugata 50000 performansi imaat isti. Koja e razlika pomegju niv
 3. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Vivax Aeri 12ka vo 20m2 odlicno so defrost na vremenskite uslovi cesto pravi defrost bidejki e vlazno vo druga prostorija panasonic 12ka vo 25m2 mnogu poladno cesto ne duva i e problem. Me interesira kako proadjate koj ima Gree Fairy do -22c. Sakam da ja zamenam panasonic se mislam medju vivax...
 4. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Na Vivax 12 Aeri vnatresan edinica ima bucenje celo vreme raboti gree nema problem nadvoresna super isto do shto bi bilo problem pocna pred mesec kako zuenje e zvukot
 5. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Имам две клими една 10 години стара Panasonic cs-e 12 ckp малезиска скапо платена и нова VIVAX ACP-12CH35AERI. Грејам со двете клими две простории една со панасоник 30 квадрати, другата со вивакс 20 квадрати. Виваксот оваа време работи цело време и грее одлично претопла е просторијата но...
 6. A

  Најекономично греење (затоплување)

  Дали може некој за VIVAX COOL, ACP-12CH35AERI да објасни како се средува WiFi-то пробав со апликации (NetHome) и (NetHome plus) не работи -
 7. A

  Zemav ista klima isto problemi imam so wifi kako go sredi. pozdrav

  Zemav ista klima isto problemi imam so wifi kako go sredi. pozdrav
На врв Bottom