Резултати од барањето

 1. Sase91

  Каков Апарат?

  Избришана
 2. Sase91

  GPS - Software Upload

  Во можност сум да купам навигација по многу поволна цена(том том или Гармин) е сега ќе ја зимам од странство, поточно од америка па ме интересира дали се мењава софтвер односно да и стаам некој со хрватски-српски јазик и да си додавам мапи кои самиот би си ги симнал. Исто така ако има некој...
 3. Sase91

  Транзинтен период

  Е вака ме интересира нешто околу транзитниот период што е во врска со бугарија и грција. Од една агенција ми понудија иако немам виза бугарска дека можам да одам во бугарија со грчка виза, само петиот ден од бугарија ќе ме изнеселе во грција и повторно назад од грција во бугарија и потоа после...
 4. Sase91

  Nokia N82

  Дојден ли е телефонов кај нас, гледам на gsmarena пишува дека е пуштен во продажба ама прашувам по мобилариве кај нас никој го нема у Велес. Ако знае некој кај го има и колкава е цената нека пише
 5. Sase91

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Имам едно прашање.На вордот правам еден документ и ми треба еден текст да го поставам вертикално односно под агол од 90 степени?
 6. Sase91

  Aprilia RS125 R

  Ke moze li da mi kazete nesto za motorov.Ako ima nekoj od forumov neka pise da mi kaze kako so mtoorov so problemi imal i to.Bi trebalo da zimam kaj da e ali me premisluvaat malce po malce zosto vikaat de deka 2-taktinite brzo se rasipuvale, na 16000 trebalo remont da se pravi oti mn bil silen...
На врв Bottom