Резултати од барањето

 1. Hurin

  Работа како Customper Support

  за техничка/корисничка поддршка сум работел за скопска фирма за македонски пазар и ти препорачувам да не се замараш воопшто, тешко со пари а работа и нервозни клиенти нонстоп. на прва борбена линија си нонстоп и за баг во софтверот ти го кркаш, секоја фирма и дејност се различни ама мислам дека...
 2. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  колегиве мои сите се жалеа дека многу се нафрлале од водата таму, дали нешто отпад почнало да се фрла таму незнам ама 4ца беа таму летово и сите со истиот проблем.
 3. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Или намерно се прават ретардирани или вакви лешпери досега одеа странство на одмор и не ги гледавме шо праат?
 4. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  гледам уште објавуваат полтрончињата вести од сменето улично светло во Припор а тие уствари живеат во Радовиш. Партискиот кринџ продолжува...
 5. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Колку crushing puss се деси карантинов шо мислам дека другата година пола фирма на породилно отсуство ќе заврши.
 6. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Густафсон е ужасен на партер, премногу слаб и мислам дека не се ни замара. Вердум ама јако не истрола сабајлево, оди губи од полу-пијан русин(кафански стенд ап има де) и зема го крцка овај за 3 и пол минути. Витакер ветерански си го искрцка овај, мислам дека 5 удари добри зададе Тил во цела...
 7. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  има инфо некој кои се заболениве од Прилеп? да не се од масовните собири од Калипсо?
 8. Hurin

  Левица - Политичка партија

  конечно едно интервју да слушниме а не дебата па да ги слушаме ко жени на чешма. Се надевам дека колку толку ќе ги размрда работиве за да земи поголем замав на наредните избори. Проблем е што незнам ниеден член друг од партијата. 0 експонираност на другите членови. тешки анонимуси, јас се...
 9. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Смешно е кога ќе ти коментираат честито на апсолвентската слика. Фала за честитките и поддршката , немаше да успеам да се сликам за табло да не бевте вие...
 10. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ме интересира дали кафичот во Прилеп ќе го јади стапот каде што 2 викенди со ред не се почитуваат никакви мерки. А и саматс слика во Прилеп се гледа дека никој не е уплашен веќе, навечер нула луѓе со маски, немам ни полицаец видено со тефтерот така да не бу се изненадил ако пукни пак тука.
 11. Hurin

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  @Inglorious Basterd сите изгледа шрктале северна затоа
 12. Hurin

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  одам кај ред џон пешки и во 9:00 кај рампо пука музика, се слави, слушам ВЕЛАТ НЕ НЕМА!!! али битно да се напијаме тро пс кој стварно победи, победи.
 13. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Алекс за влакно не јса изгуби титулата. Покажа срце и се врати во 4 и 5, 3та беше многу блиску според мене. Алдо со Јан беше најдобрс борба според мене од меин ивент. Изгледа Алдо имаше проблем со ребрата и на земја имаше многу мака,требаше судијата порано да ја прекини. Масвидал влезе како...
 14. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Инфо за починатата 24 годишна тетовчанка
 15. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  burns pozitiven, izgleda ke go trgnat usman od kartata. Alex ke bidi main so holloway
 16. Hurin

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  втф човекот е превозник, еднаш ме носеше до скопје, мислам дека сите партии пепел ги направивме дури одевме. свака му част
 17. Hurin

  Фото натпревар #170: Низ шумите

  бијонс дијалект вадење ко ристо и цацко кај шо се отепаа зборење енглески
 18. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Да ја спомниш Индустријализацијата а да не го спомниш напредокот на медицината во 20ти век ти е во најмала рака селективно... Да, Сапунот, пронајдените факти истражувања за режимот на исхрана, Медицината се главни фактори зошто сме во 2020 8 милијарди спрема 3 милијарди во 1920. Продолжете со...
 19. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  почнаа и банкиве по 200-300 евра да даваат преку фејсбук. Економијата бетон,индентитет бетон, народов камен...
 20. Hurin

  [Купувам - Продавам] Спортска, фитнес и бодибилдинг опрема

  дали можи некаде да се најдат половни тегови еднорачни?
На врв Bottom