Резултати од барањето

 1. M

  Прелет на NATO авиони низ Скопје

  Кога веќе ќе прелетаат,бар нека испрскаат против комарци.
 2. M

  Game of Thrones

  Во ред тоа се, ама откога замрзнатиот ќе помине низ цел Вестерос (хипотетичко сценарио ) и сите ги претвори во зомбија кои патем немаат мозок а камо ли идентитет чуму толкав труд окулу Бран.Нејсе приказната окулу Бран и НК имаше голем потенцијал но...Мене барем сеуште ме изгледа ме држи...
 3. M

  Game of Thrones

  Една работа . Што уствари сакаше НК од Бран ?
 4. M

  Помош - сакам да градам!

  Ако може мала помош ми фалат 50-100 ќерамиди mediteran leskovac каде може да се најдат дали воопшто ги има на продажба негде .Гледав по Реклама 5 и Пазар 3 дали има половни,и тие што ги имало веќе се продадени.Благодарам однапред
 5. M

  UEFA Champions League 2017/18

  Шбрц.
 6. M

  Premier League - Season 2017/2018

  Или Мурињо станал стар,сенилен,почнал да заборава и го изело времето.Или Санчез пренел од таа аурата што владее во Арсенал.Друго логично објаснување нема
 7. M

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Зошто ПСВ е толку потценет за утрешниот дуел со Ајакс? По форма каде,каде предничи ПСВ,а им дале 3.60
 8. M

  UEFA Champions League 2017/18

  ПСЖ,ПСЖ не ти е ова француска лига.Шо мерак ќе ми се напраи Баерн уште 2-3 парчиња да им бапнат.
 9. M

  Кое е според вас најубавото македонско вино?

  Благодарам
 10. M

  Кое е според вас најубавото македонско вино?

  Не знам дали баш прашањево е за овде , ама шо е финтата со винарииве шо ставаат Chateau пред името на винаријата.Од француски знам дека Chateau е замок ама ние во Македонија не знам дали воопшто имаме замоци.Или пак некаков си маркетинге во прашање.
 11. M

  Game of Thrones

  По нормално,ќе беше Бенџен да ги спаси од тој каменот сред езерото.Па бегајќи накај Eastwatch да си се тепаат со WW одвреме навреме (сепак Бенџен е позади Sидот веќе 5-6 сезони знае кај да се скрие) нормално некој ќе требаше да умре по пат ( да речеме Тормунд).И баш пред Eastwatch да улета...
 12. M

  Game of Thrones

  За да имавме full GoT experience требаше Drogon да си умре . А Калисиво со скршена нога да се довлечка до Dragonstone.Чисто колку Калисиво да се приземји со тоа нејзиното I m born to rule the seven kingdoms
На врв Bottom