Резултати од барањето

 1. Aleksandar91

  Фан Клуб: Интер

  сме имале гап 20 поени, ама и играчиве други ко да беа.
 2. Aleksandar91

  Фан Клуб: Интер

  Лани не ни требаше Раџа, ама сеа ни треба? Логика 0.
 3. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  И да ти приложам, вмровски би биле линковите спрема тебе. Ај вака по твое, што е споров со бугариве?
 4. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Se mi se cini deka po 2-3 god ce bidi deka si znael i za ova so bugarive deka nemalo beganje.
 5. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Муртино нема ни лукавост ни итрина. Има една карактеристика, измејчарлук. Грујо и цел систем околу него, беше пратен во пензија од американците. И престанете да го преувеличувате. Се што прави е уствари извршувањето на странските наредби.
 6. Aleksandar91

  НБА сезона 2019/2020

  На кого му објснуваш? На човекот што беше фан на Клиперс до пред 3 год? Сеа е фан на најголемиот ривал. Очај
 7. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Сеа како што го поти со девалвацијата на денарот и федералиацијата, тогаш со името и уставот го потеше. Ама чим бил сфесен дека морало да се смени, тогаш да му простиме што тресел глупости.
 8. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Па имаше еден профил Ставро што се вика и што викаше дека тоа со името било лажги од Грујо, со цел да се прави патриот. Ни че се сменело ни бутур. Ама еве од денешна гледна точка, сфесен си бил. Можеби др профил бил.
 9. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Нешто дека името било патка од Грујо? Не?
 10. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  3ца кодоши и еден патриот
 11. Aleksandar91

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Кај можам да најдам шипка + тегови, или едно рачни тегови?
 12. Aleksandar91

  Покер

  Па еве европа влегуваме, не сме северна кореа појче.
 13. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Е ај од Кравари некој че седи таму и нема да стани програмер, оти вакви педерчиња биле угушени?
 14. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  овај Анон е 100% некој легач, што си мисли дека со тоа што е роден во СК е на поголемо интелектуално ниво од сите др. Тие што се дојдени од Битола на пример, не смеат да бидат програмери или неш др, оти тој е од СК нели, па треба да лапа плата од 1000е и покрај тоа што е ртка на тоа поле.
 15. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Од се срце ти посакувам да живееш со албанци, наместо со провинцијалци.
 16. Aleksandar91

  Потеклото на Албанците

  Целаата оваа историја која што сакаат да ја прикажат, е тежок фаласификат. Се отепа избегнување на сите прашања, и се бламира со одговорите. Дури и да се сомневал некој дали Скендербег е албанец или словен, че му стане ептен јасно после репликиве од аали паша.
 17. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Ова што го пиша некој дека и ВМРО биле спремни да дадат премиер, е член на СДС и го напиша тоа за кога СДС че даде премиер, да викате ееееее и ВМРО беше спремен, фрст хенд инфо имавме, исти гомна се сите. Да се релативизира. Како што беше и за името и за двојазичноста. Абе и вмро преговарал во...
 18. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Не може да се вратат и да се борат. Оти овие што го пушат за 300евра, се мнозинство. Треба да се бориш и со нив и со Албанците.
 19. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Добро, можно е толку експерти на форумов да има а уште да не сте сфатиле дека изборите се наместени, во согласност со ВМРО? Оти нема резултати да видеме? Случајно падна страната и се се испомеша? Не. ТУку ако има резултати че може рандом набљудувач да си провери како се реузлтатите од дик за...
 20. Aleksandar91

  Парламентарни избори - 15 Јули 2020

  Не е топ. Ама тогаш тоа што беше тој, сеа е Ставро.
На врв Bottom