Резултати од барањето

 1. Mr.HyPNoTiC

  Смајли бебиња

  И еве друго
 2. Mr.HyPNoTiC

  Мора да се виде оваа трка

  Лол .... Романиа Street Racing :pos2::pos2::pos2: Ова мора да се види хаха :pos2::pos2::pos2:
 3. Mr.HyPNoTiC

  Туториал за ставање на флеш(анимирано) мени на вашиот SE телефон користејќи jdflasher

  ПРЕД ДА ПОЧНЕТЕ, САМО ДА ЗНАЕТЕ ОВА ФУНКЦИОНИРА САМО ЗА SONY ERICSSON ТЕЛЕФОНИТЕ! Прашања/Одговори : П:*Каква корист имаме од ова? О : -Ќе имате флеш,т.е. анимирани менија на вашиот Sony Ericsson Телефон. П:*Дали сите модели се поддржани? О : -Па, скоро сите, мислам дека само K300 не е...
На врв Bottom