Резултати од барањето

 1. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Ич не ми е по кејф трансфер на Вилијан, ама ако решил Артета дека му е потребен тогаш ок. Ако го купат вајда Вилок и Нелсон ќе одат на позајмица или може и да се продадат за да генерираат пари за други трансфери.
 2. Mad_Coko

  FA & Capital One Cup

 3. Mad_Coko

  FA & Capital One Cup

  значи ова било чувството кога судијата ти помага.:love: ТОООПИИИИ ЈА ПЛАСТИКАТА У ДРИСЛА
 4. Mad_Coko

  FA & Capital One Cup

  црвен за Азпи? хелоу
 5. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

 6. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  go zaeba covekov vo poslednata minuta od sezonata
 7. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  Мустафи ни е најдобар централен дефанзивец:place:
 8. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  4ca vo odbrana, aj da vidime kako ke lici
 9. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  Traore go machkale so lubrikant po racete za da ne mozat protivnicite da go zadrzat. 'Some fans spotted Wolves backroom staff plastering Traore’s arms with the slippery stuff before and during breaks in the 2-0 win over Crystal Palace. It’s their solution to prevent beaten defenders tugging at...
 10. Mad_Coko

  Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

  не е за смеење, ама:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 11. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Mikel Arteta on Özil being the answer to Arsenal’s creative issues: “I know what Mesut brings. You only have to check his stats & look at what he’s able to do in those tight areas without any space. That’s all I can say.” Arteta: “Look at the players that we had in the past at this club in...
 12. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

 13. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

 14. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  падната им е самодовербата, готово е со нив. А иначе играа атрактивен фудбал цела сезона и имаат многу добри млади играчи.
 15. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  Брентфорд ташаците 8 победи по ред имаа, таман кога се беше во нивни раце за да обезбедат пласман во ПЛ тие изгубија, се посраа. 1595450537 Барнсли како се сапсија :pos: ако им ги вратат на Виган поените пак ќе одат во Лига 1.
 16. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  snajper
 17. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Мислам дека и квалитетна 10ка пак ништо нема да реши, ќе мора да се купат минимум двајца креативни играчи.Ќе треба и да ја баталиме формацијата со тројца во одбрана и да играме 4-2-3-1 или 4-3-3, да се купат дриблери/техничари на позиција среден ред и крило.Мора да ја поместиме оската каде што...
 18. Mad_Coko

  Фудбалски/трансфер дискусии

 19. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

 20. Mad_Coko

  Premier League - Season 2019/2020

  Утакмицава ме потсети порано кога ќе дојдеше на Емирати некоја бедна екипа од средина на табела и ќе ја издоминираме јако ама ќе изгубиме 2-1 со два гола од две контри. Сега исто беше само ние сме бедна екипа од средина на табела...:( пс: Трент требаше да јаде црвен.
На врв Bottom