Резултати од барањето

 1. S

  Изнесување на пари

  Има некој искуство со пренос на пари преку граница,прочитав некаде дека може да се изнесат само 2000е од човек и дали има некоја процедура со која може да се изнесат повеке т.е да се пријави дека носиш повеке кеш и дали се плака нешто.
 2. S

  Проблем со црвенило на лице

  Значи проблемот почна од пред 1година кога ми се појави црвенило на образите,најпрво на деснада страна па левата.десната е поширена многу повеке од левата.идам на кожен лекар ми дава терапија со антибиотици и креми 1дневна 1 нокна...проблемот е што не исчезнува црвенилото а образлозението е дека...
 3. S

  Проблем по вадење на фиксна протеза...

  Значи така...Носев фиксна протеза 2 години и некој месец +...ми ја извадија пред 1 нед и сега приметувам дека почнуваат да ми се враќаат забите т.е дијастемата која ја имав се исправи али по вадењето гледам за 1 нед почнува повторно да ми се отвара...а и да се напомене дека ортодонтото е на...
 4. S

  Screenshot за најнабилдан херој во DotA

  значи читав дека на форумов има лубители на W3 т.е сценариото ДОТА!!! па целта е да се закачат слики од хероите кој сте успеале најмногу или добро да ги набилдате:helou: еве јас да дадам прв ко за почеток ако има слична или иста тема(што сум ја пропуштил) бришете па ајде дајте и да...
На врв Bottom