Резултати од барањето

 1. korun

  Piaggio Vespa

  Колку сме сопственици на веспи на форумов? Во глобала сите знајме да побараме на гугл и википедија не би копирал линкој овде и не би пишел реферати... Ако имат заинтересирани би било супер да размениме слики, искуства и слично...
 2. korun

  Спортски сали и други објекти за играње фудбал во Скопје?

  Освен спортскиов центар Борис Трајковски и балониве низ Скопјево, кои се други места шо мојш да ги изнајмиш за сат време до два за играње фудбал? Секако со пристојна цена и услови... Ако имат слична тема, не ви чинит срчон :)
 3. korun

  Дечкото со моторот :)

  Имаше информација на Кајгана порталов дека ке идал некој егзибиционист моторџија отприлика во овај периот. Некоја информација?
 4. korun

  Најдобар DJ софтвер

  Како прво, не знам дали има слична тема (барав не најдов....). Второ ако админите сметаат дека темава треба да се наоѓа во софтвер, нека биде така. А сега на главното...Според вас кој е најдобар ДЈ софтвер на пазарот, ги имам (пробано) ВиртуалДЈ и Трактор 3. Двата имаат недостатоци, но и нешто...
 5. korun

  L2 cache ИЛИ clock speed?

  Па добро ај сеа кажите шо мислите вие? L2 cache или clock speed??? То ти е нешо ко да бираш меѓу новиве intel core 2 duo, core 2 quad i core 2 extreme или АMD Athlon 64 LX ili od ovie XXXX+!!!!:salut:
 6. korun

  Паладиум (Охрид), од добро диско до детска градинка

  Аве шо е работава со децава од 5то одделение по диска нек игрет на компјутер нека пишет на форуми , фудбал нека игрет ама во диско? Или нека се напрајт некое за мали да речиме добра беше идејата за детско диско Taboo од 4 поручек до кај 9. Кажите вие дали има логика во исто диско да се деца од...
На врв Bottom