Резултати од барањето

 1. Black Knight

  FIFA 13

  Гледам во темата за ПЕС 13 на големо се дискутираше уште пред да излезе траилерот..чекав некој да го пробие ледот со контра тема ама нема кој...еве јас ке почнам. Како што знаете излезе и trailer за FIFA 13,некои очекувања,ваши видувања за 13-кава .. БУЈРУМ НАРОДЕ ! во продолжение еве го...
 2. Black Knight

  Романтични вечери и изненадувања

  Ваши искуства со романтични вечери и какви се изненадувања сте приредиле за вашиот партнер/вашата партнерка ? Немате идеи побарајте тука .. Еве јас на девојка ми и спремам изненадување во недела за 1 месец во врска,во понеделник ке ставам слики и "извештај".. Повелете :)
 3. Black Knight

  F1 2011

  Го пребарав форумов и не успеав да најдам тема слична на оваа па се решив да ја започнам дискусијата околу играва.. Значи би требало да излезе на 23ти Септември 2011(слично како претходната година) многу информации по YouTube и неможев да најдам.. успеав да го најдам ова видео и неколку...
На врв Bottom