Резултати од барањето

 1. su

  SIM картичка од 3 Sweden

  zdravo, molam za mala pomos. mi treba karticka od svedskiot operator 3 istata ne mora da bide aktivna.
 2. su

  Nokia E52

  може ли нкој да сподели искуство со телефонов, дали чини или не? по која цена може да се најде ново или половно?
 3. su

  Thomson ST780WL i

  ADSL рутерот што го дава телеком за Call&Surf пакетите е Thomson SpeedTouch 780 WL i Spec: Wireless 54Mbps, ADSL2+,4 port ethernet, FXO, FXS. Рутерот е онличен за корисници кои не им се потребни понапредни подесувања. Но оние кои имаат потреба од понапредни подесувања ( port forwarding или...
 4. su

  Како печалат Македонски Телекомуникации

  На глупосва со плаќањето на надомест унапред, ми наплаќаат и нешто што го немам добиено, а немам ни побарано да добивам такво нешто а тоа е "Потполн испис по месец". ... Само мене ли ми доставуваат вакви сметки?
 5. su

  Префрлање од државен на приватен факултет

  Здраво, Ме интересира како оди префрлувањето од државен факултет, на приватен? Кој и колку испити би ми биле признаени? Колку и за што треба да се плати?
 6. su

  ATI vs. nVidia chipset

  кој чипсет според вас е подобар и зошто, добредојдени се и некои постручни мислења. еве конкретно за socket AM2, читав дека nVidia се подобри во сите тестови, чудно, ако се земе во предвид дека AMD го купи ATI. ???
 7. su

  Athlon 64 x2 4200+

  дајте коментар за процесорав, дали некој има користено, што е добро, што лошо ефтин ми се гледа. поздрав
 8. su

  Водено ладење "CoolerMaster"

  Има ли некој искуство со ова водено ладење, знам дека го има и кај нас и дека е окулу 80еур, ама не знам дали ги има и додатоците како што е блок за чипсет и за графичка
 9. su

  Remote Desktop Connection

  Koristam suse 9.2 64bit, a sakam so remote desktop connection da se zakacam na PC so windows xp sp2. Mislam deka e mozno , zatoa sto so RedHat 9 se imam zakaceno. pa ako znae nekoj neka pomaga.
На врв Bottom