Резултати од барањето

 1. Black Knight

  Формула 1 - сезона 2021

  Верстапен - Леклерк - Норис Кое трио плус Сајнц, Перез и Рикиардо од позадина. Партали ќе бидне уште и Расел со Мерцедес ако им се додаде таман сме. Ми е страв само од следна година што и како ќе е. Таман имаме изедначување на болиди сите се тука некаде они мењаат правила истото секогаш се прави :/
 2. Black Knight

  Македонска ракометна репрезентација - (жени)

  Црвенковска ?
 3. Black Knight

  Формула 1 - сезона 2021

  Да не си грешно видел ?! Ликот се шлапа у ѕид сам, си го зачука носот, искочи на стаза со штета фрчеа искри на сите страни и овие се учукаа. И да е по твоето, пит ти е 30 секунди скоро со замена на нос, плус извртување и лазење до питот, више беше цел круг позади Макс, нели на рестарт го...
 4. Black Knight

  Фан клуб - РК Вардар

  Не смее да има спротивставени мислења? Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 5. Black Knight

  Фан клуб - РК Вардар

  Мое мислење е дека ова е една од поголемите трансфер грешки на Вардар. Кизиќ имаше феноменални утскмици кога добиваше солидна минутажа и беше во фпрма, сеа кај сезонава немаа константни утакмици па одозгора на тога (з.з) и Боеко зимаше минутажа пред него и Кантегрел. Му ја уништија сезоната и...
 6. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Како бе вака, значи битни се животите само на вакцинираните ?!?! Која хипокритија владее во светов тоа е страшно A што ако сум вакциниран ама сум во тие 5% кај што не реагира вакцината?
 7. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ќе пишев нешто ама не е место за црн хумор
 8. Black Knight

  Фан Клуб: Барселона

  Мингеза дете златно
 9. Black Knight

  Фан Клуб: Барселона

  Педри како да не е јаден денес
 10. Black Knight

  Фан клуб: Пелистер!

  Ви кажав пред некој месец ќе смислат нешто за да не бидне како што треба. Кога има нивни екипи на врв на табела се мора да е по процедури, кога нема тогаш се мењаат правила. Плус што Антиќ има удел во Гостивар и сеа на толку пари давање у опасност се да останат со ташакот во раце па ајде да...
 11. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Го имаме постот на годината :ROFLMAO: (Pun not intended)
 12. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Види споредуваш остров што е у ПМ на планетава географски вс држава што е на центар на Балкан и има еден куп транспортери и логистички компании кои оперираат и транзитираат. Ајде да правиме споредба зашто островот во Преспанско Езеро нема ниту еден заболен вс Охрид. Поретко се населени...
 13. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  А дневни пазари, пуштања на плати и слично како ќе ги правиш ако не работи банката? За непрактични полициски часови се сложувам, ама другото que qazzo? 1617748932 Синовак не е таа послабата од двете кинески ? Мислам имаше 55% заштита, што значи дека секој втор вакциниран ќе добие имунитет...
 14. Black Knight

  Правна помош и совети

  Да се надовржам, каде може да се најде доделениот стечаен управник за одредено АД? Има нешто како регистар, датабаза или слично?
 15. Black Knight

  Правна помош и совети

  Дали некој е запознаен со постапка за откуп на земјиште од АД кое е во стечај?
 16. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Кој ќе се замара за такво нешто, знаеш колку планирање треба да се донесат адекватни мерки да не се косат едни со други. Вака шлапни полициски што поголем ако може и тоа е тоа. Банално е. Баш убаво доаѓа сликата од Русија, нека послужи малце секој да стави прст на чело и да се запраша што к.р...
 17. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  У реду е (y) Ми е криво што се понадевав на трезевно размислување и нормална дискусија. :unsure:
 18. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Бонус полициски од 8, а ќе ти пуштаат попишувачи што ќе се видат со 100 луѓе денес. Дајте нуклеарка и нека биднат прецизни
 19. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Не сакав да навлечам политика, баш сум против тоа. Само барав од него да ми посочи еден човек што ќе беше поспособен да изменаџира со ситуацијава. Сите ни се неспособни до еден од можни кандидати за такви позиции. 30 години болниците станаа како студија за хорор филмови и сеа го плаќаме данокот...
 20. Black Knight

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Не реков дека се супер, у два наврати се сложив со тебе дека се тапа. Испробаа се што може мешаа политики на шведски модел па после отидоа со карантини и на крај ни тоа ни тоа не даде резултати. Јас сум цврст поборник за тоа дека требаше да се остане со минимални мерки без затварања и глупости...
На врв Bottom