Резултати од барањето

 1. zelenko

  Отштета, претрпен страв

  Се случува вооружен грабеж во катлановско бања во 03:00, разбојници дошле да го обиваат банкоматот кој се наоѓа во фоајето на бањата. Во моментот доле кај телевизорите во близина на банкоматот биле присутни две девојки кој биле гости во бањата. Разбојниците им вперил пиштоли и ги натерале да...
 2. zelenko

  Сељо чунинг

  Домашно-балкански сељо тјунинг коли Не знам дали веќе има ваква тема ама мислам дека заслужува една. Па да почнеме:
 3. zelenko

  Huawei P9

  Планирам да земам Huawei P9 за 24.000 па ме интересира нечие искуство околу овој телефон. Гледам на интернет има интересни информации за него највеќе ја фалат камерата. Телефонот изгледа топ, цената што ми ја нудат е исто така добра, се надевам нема да погрешам.
 4. zelenko

  Извршител, застарени сметки

  Донесен е налог за извршување на 19ти овој месец, сабота, но лицето на кое треба да се изврши беше примено во болница во понеделникот на 21ви и отпуштено на 25ти (петок) и со тоа е поминат рокот на жалба до судот од 3 дена. Има ли шанса да се поднесе приговор, со тоа што ќе се однесе медицинска...
 5. zelenko

  Ми треба совет и помош

  Во викендицата правев пристапен пат и ангажирав фирма од селото која работи со машини да го исчисти патот. Чистејќи го патот оштетиле кабел на Т-Мобиле. Денес ми се јави полиција да сум одел утре до полициска станица на разговор. Предпоставувам ќе бараат да се надокнади штетата. Кој во овој...
 6. zelenko

  ROOT на сите андроид телефони со еден клик

  Пред некој ден излезе апликацијава, работи на повеќе телефони. Добиваш root само со еден клик. Нема поврзување со компјутери, нема флешувања и слично. Нема никаков ризик ако не успее рутот. http://towelroot.com/ еве го и официјалниот линк од XDA...
 7. zelenko

  Лажно позитивен тест на дрога

  Правев тест за дрога пред неколку дена во клиниката за зависности бидејќи сум на метадонска терапија, и за чудо на сам себе покажа позитивен тест на хероин. До хероин немам поминато 10 години а уште помалку употребувано. Размислувам, од што би можело да покаже позитивен тест, дали некој слушнал...
На врв Bottom