Резултати од барањето

 1. Viksa.LAL

  Солиден телефон 17-20К ?

  Bravos aj sea vidi gfx i 3dmark da ne e slucajno duplo pomalce hh
 2. Viksa.LAL

  Солиден телефон 17-20К ?

  Aj proveri sega na benchmark resultati i ledni si Plus pomal nm ima Camera isp itn
 3. Viksa.LAL

  Солиден телефон 17-20К ?

  730 e klasa podobarr i ponov od 675 U nikoj slucaj kamerata ne e podobra kaj a60 Tft displwj Pomala baterija Nema 3.5 mm jack Se na se katastrofa izbor e a60
 4. Viksa.LAL

  Солиден телефон 17-20К ?

  Mi 9t normalno, samsunzive so snapdragon od 2017?
 5. Viksa.LAL

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Нема официјален од шаоми, европсли има од миуи.еу бета , глобален фејк некој.
 6. Viksa.LAL

  Помош за избор на лаптоп

  Ako pravis nad 2000 usd mesecno zasto da ne
 7. Viksa.LAL

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Sata kingdian 500gb imam naracano 6 meseca za sega e ok
 8. Viksa.LAL

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Evoto ne bese sata? On pcie bara kako sto vidov?
 9. Viksa.LAL

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Na ali samsung 256 gb 42 usd
 10. Viksa.LAL

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Edino sto realno se primetuva e sto prvata ima filter, vtorata cista.... Definitivno ne vredi dupla cena za filter
 11. Viksa.LAL

  Помош за избор на лаптоп

  ITD mislam
 12. Viksa.LAL

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Redmi k20 moze li da se fleshne na global ili. Barem eu da ima google servise samo?
 13. Viksa.LAL

  Заби и сѐ во врска со забите

  Прават ли негде златни заби, значи не да ги мењам, него само да се додаде врз овие, само на предните 4-6 горе и доле? И колку пари?
 14. Viksa.LAL

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Lenovo z6 pro gi ima negde kaj nas, ili ako go poracam moze da se instalira global rom? Neznam kako se so romovi ...
 15. Viksa.LAL

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Навлажнувач за воздух?
 16. Viksa.LAL

  Производ за заштита од змии

  Мачка
 17. Viksa.LAL

  Бодибилдинг суплементи

  Микс од изолаат и концетрат е поголема превара и од , трибулс ти зголемува тестостерон...
 18. Viksa.LAL

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Што е толку посебно? На инстаграм вакви и бољи има колку сакаш
 19. Viksa.LAL

  Какви патики носите?

  Што има да се препорачува тие што ти се свиѓаат купи ги, нема да дизаат тегови за тебе патиките
На врв Bottom